WMP - winamp problem

WMP - winamp problem

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

Pesme ripovane win media plejerom nece da pusta u winampu. Presme su u wma formatu, u wmp rade normalno a kad se ucitaju u winamp kad ih pustis iskoci prozorce za ubijanje tj dont send Smile
U cemu je fora?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Verovatno je nesto do winapma, bar predpostavljam. Probaj da ga izbrises pa ga ponovo instaliras a i obrati paznju koje ces extenzije izabrati da ti winamp otvara.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2069 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 1984 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, boj.an, Botovac, braca57, carinko, Cicumile, Cirkon, Dannyboy, dexteroza, djile1, dolinalima, Dragon Order, DragoslavS, DrMrPr, Electron, feanor, Feller, Georgius, Great White, Igor Antonic, Iskander, Istman, Ivoo, jalos, Jeremiah, K a s p e r, Kajzer Soze, kaput21, king111, Kukuc, leopard83, MadMike, Magistar78, Marko Marković, max power, mercedesamg, Metanoja, Mickey12345, mileta4, Milometer, Mićko, Mldo, mm1811, mustangkg, nebkv, nixos, Papadubi, pein, Petarvu, pfc74, pisac12, rakivan, raster12, Ray1973, Redred, Rumun2000, Sami_1ali, sekretar, sevenino, stegonosa, Tanasko95, Tas011, The Boss, theNedjeljko, VanZan, vazduh, veljko82, vidra boy, Vladoj, vranjanac29, vuksa72, wolverined4, YugoSlav, Zastava, Zec, Zrcalo, 800077