My favorite cars

4

My favorite cars

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2006
  • Poruke: 2381
  • Gde živiš: Trenutno nigde...

nisam cuo zvuk Carrere GT ali sam zato cuo porsche GT2 i to na razdaljini od 10 m i zvuk jeeee boli glava!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Moj omiljeni! Smile



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2011
  • Poruke: 22

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Moji omiljeni!

offline
  • Nomak_  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Astronomija
  • Pridružio: 23 Sep 2011
  • Poruke: 928
  • Gde živiš: Svoj Svet

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]*pics*cars*1201-2-hires.JPG/


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

Nzm za vas ali meni je Mustang Extra! Very Happy

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944





Ako ikad budem imao automobil, biće apsolutno bez električnih gluposti. Jedino na struju što će imati biće radio i farovi! Very Happy

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

hahahaha Very Happy

online
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Napisano: 03 Feb 2014 0:07

mpman ::Ako ikad budem imao automobil, biće apsolutno bez električnih gluposti. Jedino na struju što će imati biće radio i farovi! Very HappyA paljenje? Na kurblu? Razz

Dopuna: 03 Feb 2014 0:09

Ili na gurku? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

vasa.93 ::Napisano: 03 Feb 2014 0:07

mpman ::Ako ikad budem imao automobil, biće apsolutno bez električnih gluposti. Jedino na struju što će imati biće radio i farovi! Very HappyA paljenje? Na kurblu? Razz

Dopuna: 03 Feb 2014 0:09

Ili na gurku? Mr. Green


Uuuu, to bi bilo super Very Happy
Vaso, ti propratni delovi se ne računaju, bez njih, osim u gore pomenutim lsučajevima ne može Wink

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

Napisano: 03 Feb 2014 0:50

Hahaha ovaj sigurno nije na elektriku mislim da nema ni radio xd Very Happy



Dopuna: 03 Feb 2014 0:54

mpman ::



Ako ikad budem imao automobil, biće apsolutno bez električnih gluposti. Jedino na struju što će imati biće radio i farovi! Very Happy

A svetla? Very Happy

Dopuna: 03 Feb 2014 0:59

Ovo je auto Very Happy



Dopuna: 03 Feb 2014 1:03

mpman ::



Ako ikad budem imao automobil, biće apsolutno bez električnih gluposti. Jedino na struju što će imati biće radio i farovi! Very Happy

Koja je ovo marka?

Dopuna: 03 Feb 2014 1:06

Jadan ovaj autic Sad [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 03 Feb 2014 1:09

Wow ovaj nije normalan Surprised [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2115 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 5 sakrivenih i 2002 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amonsrb, Arsenije, Aster Blistok, bankulen, Ben Roj, berste23, Betta, bojan_t, Boris90, boromir, brandža84, BSD, CHARLIE JA., Colt D, crnogorac, darkojbn, del boy, Denaya, Dorcolac, dradex, DrMrPr, dskrlec33, Džekson, gaga23, Gall, Georgius, ghoost, Gitzherai, Glavonja049, gobrad, Goran_, Great White, Hans Gajger, Incognito, ivan1973, jalos, jimi_agf, JK, Jozo74, jukeboxer, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, klepesina, Kontrausluga, Kukuc, larix, loon123, lord sir giga, Marko00, Michellefromrezistance, miki kv, MIKIDR, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milos1987, mishkooo, mm1811, moldway, Mrav Obrad, nenooo, nuke92, oldtimer, omen, Panter, Parker, Petarvu, Pilence, Prečanin30, Pururin, Redred, Risbo_Boris, rovac, sabros, samojednoimeznam, shlauf, ShtagodShtagod, Smiljkovich, sony771, Stoilkovic, strn, Tamna_strana_Meseca, they live, Topaz9, Tvrtko I, vaci, vargas, vasa.93, vathra, veljkovicdani, VJ, Vlada76, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrgudinac, vuksa72, WELJKO, wizzardone, Zastava, zivojin32, ZlatniRez, zmajbre, Zrcalo, zule2, |_MeD_|, Žrnov, 800077