Koliko voziti bicikl da bih dobio isti efekat kao u trčanju?

2

Koliko voziti bicikl da bih dobio isti efekat kao u trčanju?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

vasa.93 ::E sad, opet, mislim da je ovih 18km pri brzini 25km/h ipak malčice više od pola sata trčanja pri brzini 10km/h.A ti ga pa sad otera na 23km. Shocked

23,3km se pre 25km/h pređe za skoro pola sata. Meni kad unesem podatke za 60 minuta i brzinu 14-16m/h izračuna oko 850 kalorija.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

vasa.93 ::

23,3km se pre 25km/h pređe za skoro pola sata.



Ajde procitaj sta si napisao, ako predjes 25km za sat koliko ti je potrebno za 23,3km Mr. Green ?

@Rogi

Vjerujem da ti je program trazio tezinu da uneses prije nego sto je racunao kalorije ?



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ajde ti pročitaj ostatak. Razzvasa.93 ::Meni kad unesem podatke za 60 minuta i brzinu 14-16m/h izračuna oko 850 kalorija.BTW, lapsus. Wink

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

lnenad ::

@Rogi

Vjerujem da ti je program trazio tezinu da uneses prije nego sto je racunao kalorije ?



I visinu i težinu. Smile

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

vasa.93 ::Ajde ti pročitaj ostatak. Razzvasa.93 ::Meni kad unesem podatke za 60 minuta i brzinu 14-16m/h izračuna oko 850 kalorija.BTW, lapsus. Wink

Citam i ne kontam Very Happy

@Rogi

Znaci da je profesor ipak neobavjesten Very Happy. Zato je i Lens morao doping da uzima Mr. Green

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

lnenad ::Citam i ne kontam Very HappyPa izračunao sam sat vremena i kad sam čitao iz memorije pročitao sam pogrešan registar i eto greške. Razz Ali sam u sledećoj rečenici dobro pročitao. Razz

lnenad ::Znaci da je profesor ipak neobavjesten Very Happy. Zato je i Lens morao doping da uzima Mr. GreenBiće da si u pravu. LOL

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2267 korisnika na forumu :: 138 registrovanih, 11 sakrivenih i 2118 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, amaterSRB, Apok, Arhiv, Betty25, bigfoot, BlackTower, Bobanzd, Bojan198527, bojan_t, bojansmudja, Borkanović, branko7, brufen, BSD, Buzdovan, C-Gun, celik, Cigi, cikadeda, cuvarkuca, d.arsenal321, Dare, Darko_X, darkojbn, David Ciric, Df410, Dimitrise93, Dioniss, Djokislav, dolinalima, drimer, DrMrPr, Dzoni2412, Džekson, EXIT78, FileFinder, g_g, Gall, Goksi95, Gosha101980, Hans Gajger, HrcAk47, Hyde, Igorkg77, igorkozar83, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, ivan1973, ivica976, Jager715510, Jaz, Jeremiah, JK, jnikola23, JohnDoe, K a s p e r, Kaponi, komenski, kozhedub, Kruger, kybonacci, liki83, lord sir giga, m94j, Macalone, MagicniHerpes, Major Tankosić, Manjane, MarkoW, marsi, mat, Metanoja, Mihajlo, miki kv, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milun24, mir, nenad81, neutrino, nikolapetkovic, OgnjenMitric, OldKresoje, ozzy, pablojepao, padamacki, partyzan, Petar888, pisac12, PoolbegD02, pristinski korpus, procesor, pzoca, raso76, Ray1973, RD84, redstar72, rodoljub, Rupert, samsung, Sarmat, shadower78, Sirius, SirOliver, SKYLINE, Sone0883, Sonic, sonico, Spinosa, StankoVrankovic, stefan95, stegonosa, Stevan Visoki, TangoSix, Titan, tomo2, toni061, Tribal, tritonus, UncleSAM, Username1000, vaso1, vensla, VJ, Vladko, Vladoj, Vlajman1957, vpetrovic, W123, xAlex2, XBMC, 800077