Da li moze ova kamerice na kompu da se snima

1

Da li moze ova kamerice na kompu da se snima

offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 15 Jul 2010 8:21

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ovu bezicnu kamericu zelim da kupim iz rezloga sto nam cesto u toku noce neko zvoni na vrata i mislim da je to resenje>
Da li mogu nekako ovu kamericu da povezem sam kompom i celu noc da snimam a ujutru pregledam snimak ???
kako bi je povezao s kompom
nemam ni tv kartu ni video izlaz na grafickoj kartici da li postoji neki adapter unapred hvala xD

Dopuna: 15 Jul 2010 10:49

eeeeeeeeeeeeeeeeee plz odgovorite ako znate u sto sam siguran xD poz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

možda da se razmisli ipak o kupovini kučeta Wink (umesto kamere)
Ziveli



offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

aj nemo me z xDDD daj recite ako znate plz hiotno mi je xD

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Napisano: 15 Jul 2010 12:15

Da bi ovu kameru povezao na računar potrebno je da na računaru postoji video ulaz, to podrazumeva TV karticu ili grafičku karticu koja poseduje video ulaz i to je to.

Dopuna: 15 Jul 2010 12:17

Ček bre kako nemaš TV karticu? [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Ili si to za nekog drugog rešavao problem?

offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 15 Jul 2010 12:20

hvala pa nisam resio problem to je u pitanju xD a kad resim taj problem jel mogu na toj tv kartici da snimam sa te kamere na komp???

Dopuna: 15 Jul 2010 12:25

e jel postoji neki adapter da od vga napravim cinceve ili scard???
a monitor cu preko usb-a xD

Dopuna: 15 Jul 2010 12:49

ili neko adapter cinc in usb out sta je najbolje plz odg xDDD

Dopuna: 15 Jul 2010 12:51

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

nesto ovako ali i video a ne samo audio xD

Dopuna: 15 Jul 2010 12:57

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jel bi ovo radilo da li bi mogo nekim programom da snimam sa ovim

Dopuna: 15 Jul 2010 17:21

eeeeeeeeee xD

Dopuna: 15 Jul 2010 17:25

Gde mogu da kupim ovo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
??? koliko kosta i da li bi mi resilo problem jel bi mogo da snimam???

Dopuna: 15 Jul 2010 17:40

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ovo

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2010
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Sarajevo

Pozzz ja sam novi pa ovom prilikom veliki pozz za sve a sto se tice prelaza provjeri da li ces moci da radis capture jer nisam bas siguran da ce da radi bez graficke kartice ili nekog programa tipa adobe i slicno jer ti ipak zelis da radis realtime ubacivanje materijala a za to koliko ja znam mora da imas neki program za obradu videa...pozzz

offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 17 Jul 2010 0:31

Hvala ali nisam bas razumeo
Jel bi ovo moglo da mi resi problem
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

znaci kupio sam ovu karticu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

taj resiver ima zenske ulaze za video i audio a ovaj adapter ila usb - muske video i audio cinceve poz svima

Dopuna: 17 Jul 2010 0:36

i jos nesto ako moze da zavrsi posao onda sta mi je potrebno da kupim preko ovog sajta ili jel ima negde kod nas ???
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 17 Jul 2010 2:00

ili ovo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
na maticnoj imam HDMI IZLAZ plz pomozite sta je bolje

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ili
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i jel moze da se nadje u srbiji ???

Dopuna: 17 Jul 2010 17:25

eeeeeeeeeeeeee

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2010
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Sarajevo

a kao sto sam vec napisao mislim da ovi kablovi ti nece rijesiti problem jer koliko sam shvatio ti hoces da snimis to sve pa da gledas ujutro a za to ti trba FireWire kartica a posto ti nemas firewire izlaz na ovoj kameri onda je to dodatni problem jer bi trebao da signal sa chincha pretvoris u digitalni tj da ide na firewire a to je vec malo veci posao mislim malo skuplji a da bi direktno isao na komp sa kamere sa ovim chincevima onda ti je naj bezbolnije rjesenje da nadjes video kartu MATROX koji ima ulaze na chinc koji tebi treba e sada koliko je tebi stalo da bas sada ovo sve kupujes to je drugo pitanje.A ako ne radis sa nekom obradom videa a zelis da ipak ovo snimis onda ne kupuj ni firewire ni Matrox jednostano nadjes dvd koji ima u sebi ugradjen dard disk i on na sebi ima chinc ulaze i tako to sve onda spojis i snims bez racunara a sa cijenom mslim da ces da prodjes bolje nego da kupujes graficke kartice.. pozzzzz

offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

oki
a npr da se vratim na xp i onda ce mi raditi tv karta jel mogu snjom da povezem i da snimam???
jos samo ovo xD poz

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2010
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Sarajevo

Trebalo bi da moze preko tv karte da radi bez problema a ako zapne javi pa ce mo da rjesavamo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1132 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 9 sakrivenih i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, acatomic, Aleksa 3215, Andrija357, Ares12356, bbogdan, BlekMen, bokicacar, BORUTUS, BOXRR, Cirkon, Citalac, crnogorac, croato, CrveniSolaris, desmeki, djonsule, Djordje29, djuradj, Dorcolac, Duk011, dule10savic, Dusko_Dugousko, Dzoni70, Džekson, Ercomero, esko_hz, EXIT78, g_g, Great White, Grebostrek, Guster25, HogarStrashni, Ivoo, ivran064, Jeremija98, Jose, K-1A, Kajzer Soze, kljift, Kobrim, komenski, Kruger, Kvaka22, Limeni91, ludvig 78, MB120mm, mercedesamg, milanpetkovicv, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, monomah, museum, nebojsag, nixos, OgnjenMitric, opt1, orfanel, Pekman, Permaldar, Petar888, Petarvu, Piani Jazzer, Piicoki, PITT, PlayerOne, proka89, RD84, redstar72, Remain, Robin, rodoljub, S-G, samsung, sasakrajina, Semberija, skok, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, suponik, trutcina, VaRvArI 85, vathra, vladetije, Vladko, vrgudinac, wolf431, XBMC, Zastava, zokikurir