Password za raspakivanje winrar arhive

Password za raspakivanje winrar arhive

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2009
  • Poruke: 31

Zdrav svima, pre par dana sam skinuo sa neta video zapis zapakovan u rar i zasticen sifrom, skidao sam ga nekoliko dana. Kad sam ga konacno skinuo bio je u rar fajlovima. Poceo sam da extractujem ali mi je gotovo istog trenutka trazio password! Problem je u tome sto passworda nigde nema, ni na sajtu odakle sam downloadovao, ni na internetu. Ja sam dosta pretrazivao ali nigde nisam pronasao password zato se vama obracam. Izvinjavam se u slucaju gresaka u pisanju!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

Ako mislimo na isto,ti si skidao video zapis sa ovog sajta/foruma?

~cenzurisano~

Ako jesi ,postavi pitanje i zatraži pass u topic-u korisnika koji je i postavio video zapis.



offline
  • Pridružio: 01 Maj 2009
  • Poruke: 31

E da, to je sajt, vec sam postavio pitanje uploaderu ali ne odgovara vec 15 dana, zato sam se ovde obratio za pomoc

offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

Koliko sam ja video, topic je postavio korisnik lazerpoint,

a ispod linkova za download,nalazi ti se Password,brate,vidi se iz aviona... Razz

Ne mogu ovde da ti iskopiram pass jer je to u suprotnosti sa Pravilnikom MC...

Javi šta si napravio.. Wink

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2009
  • Poruke: 31

Napisano: 13 Sep 2009 12:54

ne, zapravo je link postavio RoRSCHaCH, a ima kao password pa link za drugi download sajt koji je isti kao ~Cenzurisano~ samo manji. A na tom sajtu naravno nema passworda. Mozda mozes da mi posaljes pass kao privatnu poruku?

Dopuna: 13 Sep 2009 13:04

Jok, nema tu nista, msm da je to samo reklama, ili sam ja toliko glup pa ne vidim pass tu. GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid

offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

Poslao.

Za tvou informaciju piše sledeće:

Pasword,ispod toga piše,
Code,ispod toga ti je pravougaonik gde je napisan pass,pogledaj malo bolje... Razz

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2009
  • Poruke: 31

ajooooj, ja sam mislio da je to link za web stranicu LOL lol cudnog li passworda, mnogo hvala Ziveli e sad samo da se extract, nadam se da nece biti problema Mr. Green Hvala care Zagrljaj

offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

Nema na čemu,tu smo da pomognemo. Zagrljaj

@marko

izvinjavam se što sam omaškom postavio link koji nije trebalo,hteo sam samo da pomognem čoveku... smešak

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

Vidim da je problem vec resen, ali opet...
m4rk0 ::- Rar fajl je zasticen sifrom koju ja ne znam. Kako uopste da raspakujem taj rar tj cime da "probijem" sifru ?
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

14 Sep 2009 16:50 pixxel Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je, dalja diskusija nema svrhu  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1173 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 11 sakrivenih i 1088 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Bbbggg1979, Belac91, berste23, Bgd123, bladesu, Bobrock1, bojcistv, bufanje, bunker, C-Gun, Chainsaw, coaaco, darkojbn, Darth Malak, Dioniss, Dixtrix, djonsule, drimer, Drugsparrow, DuškoMraz, Fructo, Frunze, Georgius, GH69, howyesno, ivan_8282, ivanR164, jaeger, jalos, jeen yuhs, Joint Chief, Koplje, Linda, ljuba.b, m94j, Marko00, Mickey91, Miki 24pbr, mikoyan21, Milan 84, milos.cbr, mist-mist, Mićko, MK10, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nuke92, oblivion, Paklenica, Panter, Parker, Petjan, Piani Jazzer, Prometeus, raketaš, raptorsi, RJ, royst33, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sharpshooter, Sky diver 29, stegonosa, Stoilkovic, v82, vathra, voja64, Walter Kurtz, wulfy, x9, zaoka