Drajver za msi rx3800 series

1

Drajver za msi rx3800 series

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

Napisano: 06 Jul 2012 1:21

dali mi mozete pomoc da nadjem drajver za graficku karticu

Dopuna: 06 Jul 2012 1:22

pise na njoj msi rx3800 series



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Za koji operativni jeli za xp..



offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

da jeste malo pre sam imao temu nisam imao internet falio mi drajver

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Probaj ovaj [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

kad se otvori klikni na europe ..

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

Napisano: 06 Jul 2012 1:39

javljam za koji minut dal je ok i hvala vam na trudu

Dopuna: 06 Jul 2012 1:52

hvala jos jednom sve je ok i prfektno super ste

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ziveli

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

e da jos da dodam kad sam instalirao i kad se restartovao trazio je da se skine neki frm vork 2.0 ati katalist dali da to odradim?

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Da za ati grafike prilikom instalacije drivera moras imati instaliran minimalno net framework 2.0, pa skini i instaliraj.
Ili jos bolje skini 3,5 service pack 1 i njega instaliraj..

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

Napisano: 06 Jul 2012 2:02

ok i jos jednom sve pohvale stvarno svaka vam cast

Dopuna: 19 Feb 2014 14:07

pozz za sve evo mene opet za graficku posto sam stavio sedmicu treba mi opet drajver za graficku ali je vise nema na ovom sajtu pa ako moze pomoc

Dopuna: 19 Feb 2014 14:10

i da dodam da je 64 bita

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1640 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 2 sakrivenih i 1609 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bounty hunters, DonRumataEstorski, draggan, dragoljub11987, dusan2022, GT, Ikica977, K a s p e r, kenny74, komenski, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, Marko Marković, MiGac, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, Shilok, sova72, vaso1, Velizar Laro, vobo, wolverined4, Zastava, zlaya011, Zmajac