Drajver za zvuk-Dell OptiPlex GX260

Drajver za zvuk-Dell OptiPlex GX260

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2012
  • Poruke: 1

nemam zvuk na xp
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Treba tebi ovde i drugi drajveri. Čak šta više za zvuk imaš instaliran nekakav drajver.

Trebaš da instaliraš..

Za Chipset.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Za mrežu.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Za zvuk.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Za grafiku.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 857 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 1 sakriven i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Andrija357, bavar357, Bobrock1, bojanstros9, Bubimir, BUDDAR70, Cigi, DaliborVukadinovic, darkkran, Dovla 1980, france93, Gheljda, Ir, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Kruger, laurusri, ljuba.b, Macalone, Manjane, medaTT, milan47, miodrag, nazgul75, Nemanja Opalić, nenad81, Pururin, rodoljub, S2M, Tafocus, tamno.nebo, Tastatura ratnik, Vanderx, Velibor Radoja, Velizar Laro, vojnik švejk, vukajlo71, vuksa72, xAlex2