Driveri za komp

Driveri za komp

offline
  • Pridružio: 12 Avg 2008
  • Poruke: 708
  • Gde živiš: Bogu iza tregera!

Napisano: 05 Jul 2013 22:11

Treba mi par drivera, a ja cu vjerovatno negdje zeznuti...

Win XP 32 je u pitanju...
Evo izvjestaj iz HWInfo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 05 Jul 2013 22:17

Ja nemam vremena od djece(sestrine) i gostiju jos, a hitno mi je, posto sam zeznuo komp komsiji pa sistem obaram, kliknem da radi pa ja ovamo letam...
Hvala unaprijed!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Treba ti prvo service pack 3 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Drajveri su ti..

Za chipset.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Lan.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Zvuk.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Imaš još jednu D -link mrežnu.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I grafika.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 12 Avg 2008
  • Poruke: 708
  • Gde živiš: Bogu iza tregera!

Napisano: 05 Jul 2013 22:36

Druze, hvala...
A forumu hvala po ko zna koji put...Smile

Dopuna: 02 Nov 2013 19:26

Opet ja...Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ne valja ti izveštaj..

offline
  • Pridružio: 12 Avg 2008
  • Poruke: 708
  • Gde živiš: Bogu iza tregera!

vidio sam, i editovao...Smile

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Napisano: 02 Nov 2013 19:41

Chipset.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Audio.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Lan.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Grafika.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 02 Nov 2013 19:54

E imaš i Modem sad ga skonta u izveštaju..

Drajver za njega.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Klikni na Original file: 1057_5608_Motorola_Modem_Driver_XP.zip (1.23 Mb)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 927 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., bigbear, blatruc82, Brankojle, BUDDAR70, BZ, C-Gun, CHARLIE JA., Comyymoc, Duce, dukajov, Feller, fijufijukrozkapiju55, Fructo, Gogi_avio, goxin, GT, GveX, Jeremiah, Jezekijel, JOntra, Koca Popovic, leopard83, ljuba.b, MarkoD, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, milos97, mkukoleca, mnn2, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nuke92, Oscar2, Pururin, S-G, sasics, Savantije, Shinobi, skvara, stefan95, Vlad000, voja64, zemljanin, Zorge, 79693