Kako da instaliram drajver za easycap

Kako da instaliram drajver za easycap

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

dobar dan.
da vas zamolim ukoliko je moguce da mi objasnite,kako da instaliram drajver za easycap,za windovs8.1,posto prodavac tvrdi da uz alu korekciju drajvera moze ina win.8,
unapred hvala pozdrav djuro605.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

Pogledaj na sledeci link: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1240 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 11 sakrivenih i 1141 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, AS, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, bigbear, bobomicek, bojanM84, bojcistv, boxbole, Cigi, Ciri1994, cvrle312, DaliborVukadinovic, dejan1972, Dejan_vw, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Djole3621, djonsule, Djota1, dragoljub11987, DrNeoCortex, dule10savic, Džekson, gaga23, Georgius, goran.vvv, goxin, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, Još malo pa deda, K-1A, kaisarevic1, kinderpingvin, Koplje, larix, lcc, Lep1na, luka35, Medojed, miki69, Mikisha, milanstankovic087, milenko crazy north, MILO-VAN, Mitogna, Mićko, mocnijogurt, Mrav Obrad, nekdo, nenad81, Nepopravljivi, Niki2024, nixos, Nomica, nuke92, Piani Jazzer, porticco, precan, RajkoB, Ray1973, repac, royst33, Semprini, Smiljkovich, sokojet, Sone0883, ss10, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tajpan, theNedjeljko, Vasilije74, Vatreni Zmaj, Vlad000, vlad4, Vlada78, vladivostok, Vlado82, voja64, Vojkan Petrovic, vrgudinac, YFSS33, Zanimljivo, zdrebac, Zmaj Tolak, 79693