Potrebni najnoviji driveri - ASRock G31M-S.

2

Potrebni najnoviji driveri - ASRock G31M-S.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

markovic.86 ::Instalirao sve drajvere, cak sam sinoc opet reinstalirao windows i snimio ove drivere koje ste mi dali, ovo oko programa sam pokusavao i ranije ali i sad opet izgasio sve i problem je i dalje tu, a kabal sam menjao i ranije to sam naso na nekom drugom forumu i ne pomaze, i sad sam zamenio kablove od CD-roma i harda i opet isto. Sad Nece pa nece Very Happy



A iskljuci CD-ROM ... Ostavi samo hard disk. Kakvo je onda stanje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2012
  • Poruke: 19

Napisano: 19 Jun 2012 23:21

Probao problem je idalje tu, nesto sam se sad setio, da ne zeza driver za sezampro adsl, driveri su za vistu, mada mi je njihov operater reko da rade i na win7, ranije je to radilo ok, mada ko bi znao, svo to seckanje se javlja kada sam na netu, kad gledam film sa kompa problema nema?

Dopuna: 20 Jun 2012 11:00

Resio problem, driveri za adsl su bili problem, hvala svima na trudu i pomoci



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1103 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 11 sakrivenih i 1008 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, alex71, Andrija357, Asparagus, BB, bigfoot, bojan_t, bojank, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cenejac111, Cirkon, darkojbn, Despot1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, esko_hz, Flanker-G, GandorCC, Georgius, Giskard, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, ivan1973, ivan_8282, jalos, Kenanjoz, KimiMR, knutveliki, koom0001, Koplje, kulus, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, Linda, MagicniHerpes, Mali Rambo, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, Milometer, MK10, mocnijogurt, Moldovan, moldway, Motocar, Naj-Turs, Natuzzi, ObelixSRB, Panter, pein, PITT, PlayerOne, Pururin, Remain, rodoljub, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Shinobi, Sone0883, synergia, The_new_Statesman, Timočka Divizija, tomo2, tubular, Veless, veljko82, Vilhelmus, Vladimir O., Vozd0714, 787