Skino sam noviji driverspack solution i sad nece neke drivere da instalira

Skino sam noviji driverspack solution i sad nece neke drivere da instalira

offline
  • Branislav
  • Pridružio: 22 Nov 2014
  • Poruke: 8

skino sam noviji driverspack solution i sad nece neke drivere da instalira a imao sam stariji ali kaze da je driverspack outdated


imam dva driverspacka 15.10.2

i 15.11.2


neki driveri se instaliraju a neki ne


a imam i stari 14.5.2 sada nezz da li smem njega da probam ako je rekao da je istekao


imam ovaj laptop

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ili

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


ako oce neko da mi pomogne moze me dobiti na skype


skype: branislav_sabljic


hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] - isprati ovo i postavi izvjestaj. A koriscenje tih programa je nepotrebno , ja kad sam koristio te programe za trazenje drajvera vise stete sam imao nego koristi.

Uzgred drajvere imas odje: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ako neko želi da ti pomogne, da ti se javi preko Skype?! Very Happy

offline
  • Branislav
  • Pridružio: 22 Nov 2014
  • Poruke: 8

treba mi program za slanje izvestaja

offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

godzila38 ::treba mi program za slanje izvestaja

Procitaj temu koju sam ostavio gore. Tu imas link od programa.

offline
  • Pridružio: 17 Jan 2016
  • Poruke: 15

Ako imas internet vezu onda ti je lako. Idi na driver pack solution ON LINE . Skenirace ti komp i ubaciti sve drivere koji ne dostaju automaski. Poljubac Poljubac Poljubac

offline
  • Pridružio: 17 Jan 2014
  • Poruke: 573
  • Gde živiš: Ulm , Germany

godzila38 kao sto @neco kazesam si dao NAJSIGURNIJI link gde imas sve drivere za tvoj uredjaj. kod laptopova je bar lako naci sve driver-e na jednom mestu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 6 sakrivenih i 806 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, Alexandar-1973, Apok, Asparagus, BB, Bbbggg1979, Ben Roj, BlackTower, blatruc82, bojan_t, bojank, boromir, Borski1977, Boskovic, C-Gun, damir55555, dejno, Deki Duga Devetka, dendrit86, dusanobr, Foxdie, g_g, Georgius, Glavonja049, Goran 0000, gregorxix, Ivoo, jarovitt, Jester, jodzula, Jozo74, K-1A, kulus, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, maxim_von_burdengate, menges, mercedesamg, milanpb, mile.ilic75, MK10, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, nerislav2025, Parker, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, procesor, proka89, radoznao, repac, rodoljub, Rupert, Sami_1ali, sap, sasovsky, Semberija, Siti2, sombrero, sonico, stefanmpurtic, v82, Valter071, vathra, Vilhelmus, VJ, Vlada78, voja64, vranjanac29, Zdilar, Zoran1959, Zorge, Zrcalo