Gde ste zaposleni?

2

Gde ste zaposleni?

Da li ste zaposleni?

  • Da
    58% [27]
  • Ne
    41% [19]
  • Ukupno glasova : 46
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Okruzhni Sud u Beogradu...vishi (mladji Laughing ) referent pisarnice



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Trenutno nezaposlena ali sam u potrazi za poslom. Inace student zastite zivotne sredine..



offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Ako vam kazem,moracu da vas DDOS-ujem(Very Happy)
Sluzba Unutrasnjih Poslova(nije bitno,sta).

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

TV Duga, Novi Sad, šef tehnike.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

U opštini kao informatičar i webmaster.

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

system administrator / serviser

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Maj 2005
  • Poruke: 211

Ministarstvo Unutrasnjih Poslova

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

sta sam sve bio do sada...
privatnik,ugostitelj,uterivac dugova...i jos dosta stvari

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Nisam looda da rintam za 100 evra.

Izgleda da cu morati da poludim.

Gimnazija, nezavrsene studije menadJmenta...

Ima dosta MUP-ovaca medju redovima, pazite ljudi sta pisete... Mr. Green smešak

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

BIA snajka, BIA... Laughing Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 889 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 4 sakrivenih i 787 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, ALEKSICMILE, awathorn, b_z_b, baltazarxx, BaneM75, bankulen, BasCelik, bigbear, Bo96, Bojan198527, bojanM84, bpvl, brundo65, cenejac111, Centauro, CHARLIE JA., coaaco, CraniumWhite, crazydkure, cvrle312, Deki Duga Devetka, djonsule, DM1994, doom83, dragan4s, draggan, dragoljub11987, Dragon Order, dusanobr, Egzekutor13, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, Georgius, Hans Gajger, Igor Antonic, Ikica977, Jeremiah, jimi_agf, Jozo74, K-1A, K2, kaput21, Khaless, kib, kinderpingvin, komenski, koneks, kybonacci, LeGrandCharles, Lieutenant, liki83, LostInSpaceandTime, Maki1981, Mali Veseljak, Marko Marković, mercedesamg, MiloradKomadic, monomah, MR Z, Mrav Obrad, Muki 123, nikolapetkovic, nixos, nuke92, Otto Grunf, Papadubi, pavle_pzs, pein, Phalanx, Pilence, PlayerOne, Profesor_018, radza1, Ravac, Rebel Frank, repac, royst33, Rupert, Savantije, sekretar, Shadow soldier, singa, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, Tanjagre, Tastatura ratnik, Tvrtko I, UncleSAM, USSVoyager, vidra boy, vladaa012, Vrač, vrgudinac, Weah88, zajcev1, zivojin32