Fb messenger

2

Fb messenger

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Ja sam mu rekao moje mišljenje, pitaj. I gotovo. Ne zalazim u tuđe veze da mi je brat. Nek svako radi sta misli da je najbolje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9539 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 9459 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Asteker, Ba4e, Bane san, Bobrock1, BOXRR, Cicumile, Clouseau, Demi87, Desmond, djboj, Dorcolac, duro1990duro, dushan, DuškoMraz, Džekson, Electron, EVIDENTICAR, Georgius, gobrad, goran.vvv, iceburn, Igritelj, Ikica977, Ir, Ivanmateja, jalos, Jovan1983, Kenanjoz, konstruktor, Koplje, kunktator, Mae, marec, MarijaC84, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mikrimaus, Miler88, Milometer, Milovan Dinic, mladen.zovko, Mrav Obrad, nekdo, nelezele, nenad81, nevjerna beba, nobutado, OKT, Pale2025, Panter, pein, Pilence, procesor, Remain, SamoGledam, SDsd, skvara, Solunac na steroidima, spalev, stegonosa, troki1971, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, vazduh, VBoss, Vojkan Petrovic, zemljanin, Zimbabwe, ZZZ