Jedno pitanje u vezi facebook-a

4

Jedno pitanje u vezi facebook-a

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Nemoguće je postojanje dva facebook naloga registrovana sa istom email adresom. Da nije stari nalog deaktiviran ili možda obrisan? Da li neko od tvojih prijatelja vidi taj stari nalog?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7062 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 6980 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Ailton, Apok, ArmFPGA, Asparagus, Asteker, Baždaranac, bigbear, bojan_t, bojank, BOXRR, bpvl, Car89, Cicumile, Cirkon, Dado78, djboj, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, DragoslavS, drimer, dusan.l, dushan, Dvojac005, Džekson, ekipo26, esko_hz, Foxdie, Glavonja049, goran.vvv, GrammaticalAnalysis, Igritelj, Ivanmateja, Jaz, Kalem, kapela, KimiMR, Klonfer83, kreker, Litostroton, lord sir giga, MaksicZoran, medaTT, Medojed, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milan47, Mićko, Natuzzi, nemkea71, nenomir, nesa1962, nevjerna beba, Niki2024, Novakomp, Ns1975, OgnjenMitric, OKT, Pale2025, Parker, pein, proka89, Regrut Boskica, S2M, Srky Boy, stefan95, stegonosa, taomaster, Troja, TRZH92, TTN, uruk, vjetar, vrgudinac