facebook i myspace problem ?

facebook i myspace problem ?

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

ne mogu nigde da iskopam informaciju,da li mogu da se obrisem sa facebook i myspace ,sta god ostane od mene,jednostavno da vise ne postojim tamo

Dopuna: 12 Jun 2008 17:17

evo nasao za facebook,sada vodim muke sa myspace



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Ima i na spaceu. Ja sam obrisao space. Probaj negde pod profile, pa idi na poslednju ili predposlednju opciju i tu imas opciju za deaktivaciju spacea.



offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

evo sredio sam,moze lock

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1214 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 1 sakriven i 1177 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bojank, brundo65, Car89, cikadeda, Coabelgrade, comi_pfc, DH, Georgius, GrammaticalAnalysis, kila011, lcc, liki83, Litostroton, Marko Marković, Medojed, Mihailo Gazdić, Mićko, Mrav Obrad, mustangkg, nikonema, redstar011, Rogan33, Romibrat, scimitar19, shiro, simicnenadbg, Sir Budimir, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, trutcina, Tvrtko I, ulogovan, uruk, Vanderx, vlada035