posebna tarifa

posebna tarifa

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Na racunu za fixni mi pise "pozivi sa dodatnom tarifom", tako nesto. Da li u to ulaze samo pozivi ka 0900 i ostalim extra brojevima ili i pozivi ka inostranstvu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Mar 2008
  • Poruke: 1567
  • Gde živiš: Novi Sad

Koliko znam tu spadaju samo ti 0900 i slicni brojevi, ne pozivi za inostranstvo.



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Tako sam i ja mislio. Nego me cimer ubedjuje da nije zvao hot-line i da je racun velik zato sto je zvao Bosnu.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ma zvao je kvizove, hot line, cak i neke firme kad zoves, imaju samo 0900 Neutral
Lep nacin da se zaradi... Probaj preko telekoma da uzmes listing (https://www.telekom.nadlanu.com/mojracun/), pa fino izlistaj sve brojeve i vidi konkretno koji su.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bo96, bojank, Borski1977, Botovac, Cirkon, Colt D, Demi87, dule10savic, dushan, Electron, Feller, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jovan1983, Kanader, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Lazur_01, Lieutenant, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, Malahit, mat, mdp92, Medojed, Metanoja, Miki281, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Semberija, Sevatar, Sevetar, shaja1, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, stokssone, TangoSix, The_new_Statesman, tm, vaci, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, zubri, 787