|
Poslao: 22 Jan 2011 23:26
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ja sa ove liste samo 3 filma nisam gledao
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2011 23:42
|
offline
- orion11

- Super građanin
- Pridružio: 12 Avg 2004
- Poruke: 1461
- Gde živiš: Čačak
|
A zasto u ovoj listi nema " The Man Who Shot Liberty Valance" [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2011 13:48
|
offline
- dekao

- Moderator foruma
- Dejan Trajković
- Realist painter
- Pridružio: 06 Apr 2006
- Poruke: 3645
- Gde živiš: Somewhere in time
|
Nečija lična lista. Ima ihahaj daleko značajnijih filmova u odrastanju i stvaranju bilo kog muškarca. Bez Dobar, loš, zao ili Bilo jednom u Americi ne mogu ni da zamislim kakav bih bio.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2011 14:11
|
offline
- klodovik

- Saradnik foruma Linux
- Pridružio: 02 Sep 2008
- Poruke: 4094
- Gde živiš: Bg
|
dekao ::Nečija lična lista. Ima ihahaj daleko značajnijih filmova u odrastanju i stvaranju bilo kog muškarca. Bez Dobar, loš, zao ili Bilo jednom u Americi ne mogu ni da zamislim kakav bih bio.
Slažem se.
Nema ništa ni od Denzela, Hopkinsa, Linča, Džarmuša da i ne pominjem dalje.... ima mnogo mnogo jačih glumaca/režisera, samim tim i filmova od navedenih......
Lista je trash!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2011 14:55
|
offline
- mcrule

- Legendarni građanin
- Michael
- Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
- Pridružio: 21 Feb 2010
- Poruke: 16934
- Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W
|
Ma fali tu dosta filmova, ali lista u sustini nije losa, ima tu i bitnih nabrojanih
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2011 18:25
|
offline
- juba

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2008
- Poruke: 670
- Gde živiš: Beograd
|
Ja nisam gledala 4-5 sa ovog spiska.
Jesam li ja sada skoro guy ili sam samo guyish
Slažem se da ima mnogo filmova koji su bespravno izostavljeni
|
|
|
|
|
|
|
|