DVD filmovi uz TV Novosti

1

DVD filmovi uz TV Novosti

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

Verovatno znate da uz TV Novosti se moze kupiti DVD film za 200 dinara.
Dosada su izasli:
- Apokalipsa Danas
- Petparacke Price
- Zivot Je Lep
- Cikago

Znam da su sledeci:
- Niske Strasti
- Frida

Ima li neko ceo (ili delimican) spisak filmova koji ce izaci?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

To isto i mene zanima. Trazio sam na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ali nema spisak filmova.



offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Nigde necete pronaci ceo spisak.
U tome i jeste car da se ceka svaki sledeci broj.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

AAAAAHHHHHHHHHHHHH

Propustio sam "Pretparacke Price" Sad

Ubite me, sezona na zeceve je otvorena.

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

Ja mislim da se mogu uzeti svi koji su do sada prosli u zgradi TV Novosti u BG. Pise nesto na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa sve je to lepo.
Samo ja sam iz Novog Sada, a sumnjam da u Dnevniku imaju Sad

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nisam čuo za ovu akciju .. samo ako bude kao sa knjigama .. nema od DVD'a ništa ..

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

Pa otprilike tesko ih je naci, moras da imas svog prodavca

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Ja sam propustio Apokalipsu... Inace, svidja mi se cela ideja...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

A ja sam danas kupio "Niske Strasti" Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 713 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 0 sakrivenih i 647 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, bojan313, bojank, Borkanović, brundo65, cenejac111, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, DJUNTA, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, KizJ, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Mane88, marko.markovic, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, miljannis, Milun24, Mitogna, narandzasti, nuke92, ostoja, pein, PlayerOne, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Vanderx, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2