DVD filmovi uz TV Novosti

4

DVD filmovi uz TV Novosti

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Ko kaze da sam kupio novine? UStvari jesam, ali Blic Very Happy Ne dobija se dvd uz svaki primerak novina, nego u kiosku dobiju par komada, pa dobije ko trazi, ako stgne na vreme...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jao pa onda te je prevario prodavac u kiosku..........narezao čovek par komada sa DVX-a i ubio lovu. Very HappyVery Happy



offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

ovo sto je u TV Novostima je OK... znaci kvalitet slike (a i zvuka) je super
takodje ne znam kako stize uz Gloriu... ali uz TV Novosti DVD stize u lepoj plasticnoj kutijici sa "zastitnom" nalepnicom
cisto za one koji ne znaju....

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

I ovi domaci stizu u kutiji, samo ne slim kao iz novosti, nego standardna dvd kutija, sa sve nalepnicom...

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

Od 18.10. 2004. i u Politici krecu filmovi uz novine.
Ciklus ce se zvati FILMOVANI ROMANI.

U prvom kolu su filmovi:
- Smrt Na Nilu (cini mi se da je to Poaro)
- Orkanski Visovi
- Holivudske Zene
- Momci Iz Brazila (ako je to ono sto mislim odlican je, Mengele i slicne fore)

Moci ce ovde da uleti neki dobar film. Kad bi recimo Odiseja 2001 mogla da spadne pod ovo bilo bi ludilance.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Ma ko ce to finansijski da podnese... 2 knjige + 2 filma + sad i treci...

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Burazer je gledao pre koje vece Lepa sela i na kratko sam bacio pogled i bila je sasvim OK slika tj. ne verujem da je DivX posto njegov ne cita DivX-e.

U Gloriji isto stize u DVD pakovanju lepo plasticnom ...

Sto se tice i Politike ... mislim da ovo postaje toliko veliko seljacenje da nije normalno.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Pa jeste DVD ali nije neki snimak... DivX koji imam je bolji Smile

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

@Puky

:-) Sad bi bilo logicno da recimo Svet pocne da izdaje filmove na DVD.
Prvo kolo bi bilo:

- Cecina svadba
- Severina u akciji

:-) :-) :-)

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

HE HE ...
Ko zna ... ne bi me cudilo da i to pocnu da prodaju za saku rize.


@ Djole
Probacu da uporedim od nedelje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1582 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 8 sakrivenih i 1491 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, ArchaBasha, Ares12356, ArmFPGA, Asteker, Ba4e, blankspace, Bo96, bojan1234, borya90, bukefal, Cicumile, Clouseau, Crazzer, croato, DaliborVukadinovic, darionis, dendrit86, Desmond, divison, Dorcolac, DrNeoCortex, dukajov, DuškoMraz, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, foka106, Glavonja049, gobrad, hattori, jalos, jodzula, JOntra, Kalem, Kaplar2, Koplje, kunktator, Lance Guest, Linda, lord sir giga, Lucije Kvint, Mae, Manjane, marec, Medojed, mercedesamg, Milometer, mir, mladen.zovko, moldway, nebidrag, nekdo, nenooo, Niki2024, Nikola93., OKT, Oroku, Pale2025, Panter, Papadubi, pein, raketaš, raso76, S-G, Scarecrow994, SDsd, Sevatar, simazr, spalev, sspp, TheDictator, tomo2, Tumansky, uruk, vathra, vazduh, Velizar Laro, veljkovicdani, Vlada78, vrgudinac, Zimbabwe, ZZZ