|
Poslao: 25 Avg 2005 03:35
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
DR ::Pogodi ko je... lep filmic
mislis gues who?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Avg 2005 03:41
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
da taj sam i ja mislila znaci vredi ga gledati?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Avg 2005 14:45
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
Film je ekstra!Bar meni!Totalno odmoris mozak!Inace komedija,ja sam se ismejao
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Avg 2005 20:31
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
Poceo The Score na pionku sa izvandrednom glumackom ekipom : Robert De Niro, Edward Norton, Marlon Brando
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Avg 2005 21:33
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Arsen Lupen. Nije mi film nesto posebno ali moze se pogledati.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2005 11:01
|
offline
- Deathangel

- Elitni građanin
- Pridružio: 12 Jun 2005
- Poruke: 1847
- Gde živiš: Apatin
|
Ljubi Ljubi Al Glavu Ne Gubi.Zika je kralj nad kraljevima!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2005 11:14
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
Deathangel ::Ljubi Ljubi Al Glavu Ne Gubi.Zika je kralj nad kraljevima!!!!!
ja se spremam od nedelje za ceo maraton na dvd-ju
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2005 12:35
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
The Cell Vizuelno fenomenalno odradjeno ali ovako nishta posebno
|
|
|
|
|
|
|
|