Pan's Labyrinth

3

Pan's Labyrinth

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2007
  • Poruke: 9

Jaču dramu nisam skoro odgledala.Baš me potresao.Čitajući komentare ovde nisam očekivala ni približno sličan film.Još me proganjaju neke scene,kao ona u podrumu,kad ispituju onog gerilca.Nažalost.mislim da je više ratna drama nego fantazija.Kakav film!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 785 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 9 sakrivenih i 666 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, amonsrb, Andrija357, Arhiv, BaneM75, Betty25, black venom, BlackTower, Blair, bobor, bojcistv, Boroš, bozomotika, branko7, cakija, Car89, cemix, cifra, cole77, d.arsenal321, darionis, DeerHunter, delrey, Denaya, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, EVIDENTICAR, Georgius, Glavonja049, Goxy1, GveX, havoc995, Ivoo, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kakarotsvc, kaput21, Kole1975, Konda, LostInSpaceandTime, luka35, Makssd85, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Metanoja, Mihailo Gazdić, Milun24, Mirage 2000N, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja.M, nenaddz, omen, Otto Grunf, ozzy, Parker, pein, pobeda, PoolbegD02, probisic, Reddot, repac, s0ne, Sevatar, sevenino, Sharpshooter, Shinobi, shiro, singa, Sir Budimir, Sirius, Sićko, SOVO515, Stoilkovic, TBoy, tomo2, tritonus, Valter071, Veless, Velibor Radoja, veljko82, VNVK, Vrač, zajcev1, Zastava, zax22r, zivojin32, |_MeD_|, Žrnov, 79693, 800077