vase misljenje ...

vase misljenje ...

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2006
  • Poruke: 91
  • Gde živiš: BG

Molim vas da mi pomognete oko izbora , naime , hocu da kupim digitalac PANASONIC lumix dmc-fx3 pa me interesuje ima li neko iskustva sa ovim aparatom ? unapred hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1175 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 8 sakrivenih i 1126 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bato_banjaluka, bojcistv, brandža84, BUDDAR70, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, cojapop, Colt D, cuvarkuca, darkojovxp, Dimitrise93, Electron, indja, Ir, JOntra, Jose, K a s p e r, Kalem, lcc, ljuba.b, LjutaGuja, Lucije Kvint, luka35, mat, mile33, obsc, Pekman, proka89, samo_srpski, SamoGledam, skok, Str2022, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, xAlex2, zlaya011