Poveli smo u 92. minutu, a Cukaricki izjednacio u 94. minutu... Neutral

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.

E ovo danas je bilo strasno ... Ne mozemo Cukaricki da dobijemo lagano ... I sada treba da slavimo Randju definitivno , izvuce nas covek ...

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715

UEFA kaznila Zvezdu, navijači pod zabranom

Evropska kuća fudbala (UEFA) ponovo je pokazala da ne toleriše nikakve incidente kada su u pitanju neredi navijača, pogotovo srpskih klubova, a to je u sredu iskusila i Crvena zvezda.

Zbog nereda navijača pre utakmice sa Arisom u Solunu u Ligi UEFA crveno-beli su kažnjeni sa 30.000 švajcarskih franaka i dodatnom zabranom da vode navijače na naredna dva meča u evrpskim takmičenjima u gostima.

Može se reći da je srpski šampion dobro prošao, jer je za slične incidente prošle sezone Partizan kažnjen izbacivanjem iz Kupa UEFA.

е ово је..... Evil or Very Mad Кажњени смо јер су наши навијачи избодени.Још један генијалан потез уефе

offline

Auuuuu , sta se bre ovo desava , kako ih nije sramota bre , pa ... uffff , sta bi sada napisao sve ali cu da zamolim moderatore makar i opomenu dobio.

Moze li da se otvori tema u blogovima zvana "UEFA" gde cemo da psujemo sve zivo toj bagri ?

offline

UEFA opet pravi probleme gde ih nema na nasoj strani...

Dopuna: 22 Mar 2008 16:42

Pobedili smo Napredak u Krusevcu 1:0, jedini gol postigao Jestrovic u 48. minutu

Dopuna: 29 Mar 2008 18:57

Uspeli smo da IZBORIMO neresen rezultat na svom stadionu protiv lucanske Mladosti 2:2 u 86. minutu golom Burzanovica. Strasno je sto ne mozemo da odigramo solidno 2-3 utakmice u kontinuitetu.

offline

Danas nam jednostavno nije bio dan , pri rezultatu 2-1 za Mladost imali smo mnogo prilika ali jednostavno , nece pa nece , sta god da mu radis nista , jedino je uspela i jedna precka , posle gol i opet prilike ali ... nece nas.

Svaka cast i ekipi Mladosti , odlicno su odigrali ali im mnogo zameram valjanje po terenu , bar 10 minuta ukupno su lezali na terenu ...

A navijaci , svaka cast , gubimo 2-1 , a pesma sve jaca i jaca !

Niko Zvezdo nema to sto imas ti Exclamation

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2007
  • Poruke: 387
  • Gde živiš: Novi Beograd

Preminla prva Zvezdina zvezda,slava mu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 687 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 8 sakrivenih i 642 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., anbeast, Asparagus, Bokiboks, bokisha253, Boris90, dmdr, DPera, dreamk, drimer, Excalibur13, Instruktor 1223, jackreacher011011, Karla, Kibice, ksyyaj, Kubovac, kybonacci, lelemud, Leonov, marsovac 2, moldway, mrvica78, nedeljkovici, nenad81, Nolifer_Gamer, pein, raptorsi, rovac, sevenino, Sirius, ss10, stegonosa, Toper, vathra, ZetaMan, Čivi