Partizan, sezona 2010/2011

30

Partizan, sezona 2010/2011

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Derbi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Sirius ::Derbi?

Pa da, mislio je na "Večiti derbi", to je polufinale kupa, a finale se igra 11. maja 2011.

Inace da ne bude da lazem Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


P.S.
Mozda opet Sevojno dodje u finale Laughing



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

To više nije derbi... Mr. Green Sorry za off, bilo je to jače od mene. Očajni smo i jedni i drugi, samo što smo za recku bolji od ostalih.

offline
  • Toni  Male
  • Super građanin
  • How bad do you want it
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 1108
  • Gde živiš: Petrovgrad

Lolo majstore Ziveli

Partizan-OFK 2-1

Tejgo i Lola. Lola u 90-om za pobedu. Nesmemo onako da promasujemo sanse 1-1 i da se glupiramo. Raduje ipak sto smo posle primljenog gola u 87. minutu odma napali i uvukli drugi ali nesmemo to da dozvoljavamo sebi.

Razlika ostaje +5 za Partizan. Valjda ce Zvone Vukic igrati protiv Zvezde u kupu u sredu posto je danas izasao zbog povrede u 25. minutu.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Dobro je. Treba i ovakva utakmica da se odigra. Otkad znam za sebe sve utakmice sa ''ofkom'' su bile derbi...

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2009
  • Poruke: 559
  • Gde živiš: Cp6uja

Е а колко сам се радовао кад је ОФК изједначио и после 2 минута опет буде 5 бодова разлике Crying or Very sad

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Opet Tejgo Laughing

Pa ta zivotinja ce biti najbolji strelac lige. Smile

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Dobra utakmica, ova pobeda je jos sladja jer je ostvarena u 90-om minutu.

Naravno, ocekujem pobedu u derbiju.

offline
  • Toni  Male
  • Super građanin
  • How bad do you want it
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 1108
  • Gde živiš: Petrovgrad

Naj vazniji nam je ligaski derbi da dignemo ili odrzimo razliku. Mada ne sumnjam u prolaz u kupu. Ali liga je vaznija. U prvom delu sezone smo posle utakmice sa Bragom u Portugalu dosli i odigrali derbi i dobili rutinski. Bolja je Zvezda sada ali ni mi nismo sisali veslo cele pripreme...

mcrule ::Opet Tejgo Laughing

Pa ta zivotinja ce biti najbolji strelac lige. Smile


Brz, jak ko stoka i odlicno igra glavom. Nije neki Ronaldinjo kad je rec o driblingu tako da bi bilo bolje da suta odma i ne komplikuje mnogo. Nadam se Adiji u derbiju jer mora da dobija vise sansu. Danas nije ni igrao. Jedino mi to smeta u nastavku ove sezone, a to je sto Iliev igra a Adija ulazi sa klupe. Isti slucaj sa Medom...

offline
  • pravnik
  • Pridružio: 06 Okt 2007
  • Poruke: 432
  • Gde živiš: Novi Sad

Princ-Zvezda 2-0 Smile .

13 Jun 2011 23:08 rapha Zaključavanje topica Razlog: Sezona je završena  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 831 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 9 sakrivenih i 756 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., alternator, annon, BlackTower, bojcistv, brandža84, Bubimir, C-Gun, carinko, Cirkon, Clouseau, cojapop, Comyymoc, Darko Jovanovic, Darth Wader, dejan1972, deLacy, DonRumataEstorski, Georgius, Giskard, Gitzherai, glados, goran.vvv, Great White, Insan, Ivan Germanovic, Jager715510, Jester, Joksss, Karaula, Kole1975, konstruktor, Koser, laki_bb, lukac, macak44, markolopin, mercedesamg, metallac777, milanpb, mirkoro, mrvica78, nebkv, Oscar, Petar25, precan, Qvazimodo, Ray1973, Remarqe, repac, Romibrat, skok, Soslan, SOVO515, stegonosa, styg, suponik, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, veljkovicdani, vidra boy, vuksa72, YugoSlav, zrno, |_MeD_|