• Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

KIPAR: Pobeda "orlova", ali igra...

Golovima Zdravka Kuzmanovića i Baneta Ivanovića Srbija pobedila Jermeniju 2:0 u prvoj utakmici turnira na Kipru. Solidno prvo, loše drugo poluvreme.

Srpska fudbalska reprezentacija je na novom početku. Poslednjih godina retko kad smo se radovali uspesima fudbalera, više smo tugovali i opravdano kritikovali. Novi udarac fudbalska Srbija doživela je nedavno. Bolno saznanje da nas neće biti na Evropskom prvenstvu ovog leta.

To je sve uticalo na to da se ponovo izgubi poverenje u fudbalsku reprezentaciju, a vršilac dužnosti selektora Radovan Ćurčić ima težak zadatak da donese bar neku naznaku boljih dana.

Renovirani tim Srbije, bez Dejana Stankovića i Nemanje Vidića, koji su se povukli iz nacionalnog tima, i bez povređenih Marka Pantelića, Nikole Žigića...pobedio je Jermeniju 2:0 (2:0) u prvoj utakmici turnira na Kipru. Golove za Srbiju postigli su Zdravko Kuzmanović u 15. i Branislav Ivanović u 30. minutu.

U 15. minutu Marković je pronašao Aleksandra Kolarova, defanzivac Mančester sitija je dobro šutirao, golman Jermenije je odbranio, ali se lopta odbila do Zdravka Kuzmanovića koji je lako pogodio mrežu.

Na 2:0 povisio je Ivanović u 30. minutu. Kuzmanović je izveo slobodan udarac sa 16 metara, golman Jermenije ponovo odbio loptu, a defanzivac Čelsija je sve pratio i ubacio loptu u gol. Njegov šesti gol u reprezentativnom dresu.

SRBIJA: Kahriman, Kolarov, Rajković, Subotić, Ivanović, Petrović, Ninković, Kuzmanović, Tošić, Janković, Marković.

JERMENIJA: Meliksetijan, Arzumanijan, Dagbašijan, Hambarzumijan, Harojan, Gazarjan, Malakijan, Mkrčijan, Voskanijan, Juspašijan, Sarkisov.

• Gde živiš: Beneath the Black Sky

Mislim da ce nam ovo biti jedina pobeda u 2012 godini.

• Gde živiš: Beograd

Drago mi je zbog debitovanja malog Markeca!!! <3 Markovic 50 remember the name!

Dobili Jermeniju a sa Kiprom 0-0.

Ma super smo....

• Michael

Srbi u Evropi: Kuzmanović "napenalio" HSV, Nastasić postigao prvenac

Zdravko Kuzmanović se u velikom stilu vratio u startnu postavu Štutgarta pošto je sa dva gola bio jedan od najzaslužnijih za pobedu "švaba" na gostovanju Hamburgeru. Ipak, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane, kaže narodna poslovica, a tragičar je u ovom slučaju bio Slobodan Rajković koji je skrivio dva penala. Kuzmanović je bio neumoljiv sa bele tačke oba puta, kao i Matija Nastasić koji ne samo da je obavio sve defanzivne zadatke u pobedi Fiorentine, već je stigao i da postigne prvenac u "ljubičastom" dresu.

Nastavak: Arrow

• Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Cekamo da se ozvanici, pa da krenemo ponovo da mastamo. Mislim da nam je njegov karaktar bio neophodan sve ove godine na klupi, da prodrma bandu koja ima talenta ali vise voli dobru zurku nego pobedu uz himnu.

• 00000
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Feb 2012
  • Poruke: 18

Napisano: 03 Jul 2012 18:46

Нисам знао да ли постоји тема о логоу ФСС, па рекох да не би отварао нову тему овде ми се чинило најприкладније, јер се говори о репрезентацији Србије. Интересује ме ваше мишљење о редизајну логоа ФСС и ОКС које сам нацртао, нисам неки добар цртач, али ево како је испало...

Инспирација су ми били грбови Србије из старих грбовника...

Dopuna: 04 Jul 2012 2:05

На сугестију једног колеге са другог форума, убацио сам у амблем друга слова СРБИЈА, то изгледа овако...

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113

Sasvim lepo.. Smile

Ukupno su 755 korisnika na forumu :: 3 registrovanih, 0 sakrivenih i 752 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: goxin, simazr, yrraf