Hvala komsijama sto su nas ispratili na prvenstvo Wink
Mislim hvala Bosancima isto Wink

• Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Kako mi je žao što nisam gledao utakmicu. Ustao sam se u šest jer utakmica počinje 6:30 po vremenu u Čikagu i odgledao čitavih deset minuta, vidio gol hrvata i onda je Pink nestao.

To sam još sinoć prognozirao, jer je tako bilo i za prošlu utakmicu, čim na Pink extra najave utakmicu program rikne i pogodite dođe ponovo posle utakmice, pa tako i danas. Čim je utakmica završila oni opalili po narodnjacima.

• Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Svaka cast momcima, zasluzili su ovo. Stvarno odigrali su i iznad ocekivanja.

Bas smo ih razmili ko beba zvecku Smile
Mnogo me je iznenadio njihov golman kako je lose branio.

Momci zasluzuju sve pohvale a nadam se da cemo imati priliku cestitati kasnije jos nesto Wink

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113

Joj, da se sutra ženim, uzeo bih njihovog golmana za kuma. Čovek me je toliko obradovao i oduševio da nemam reči. Svaka mu čast...
Šalu na stranu, sećam se kada je hrvatski komentator u prvoj utakmici rekao da je to jedan od najboljih mladih golmana na svetu Shocked Laughing Laughing Mr. Green ...
Iskreno, mislio sam da imaju mnogo bolji tim. Oni nemaju snage za celu tekmu. I u Beogradu i juče kod njih su dobro igrali prvo poluvreme a drugo katastrofa. Međutim, sve to više nije bitno, bitno je da BOLJI TIM IDE NA PRVENSTVO!!!
BRAVO PLAVI!!!

A juce je hrvatski komentator govorio da im golman nije dovoljno iskusan, i kad bi oni imali Stojkovica sigurno da bi prosli Mr. Green

Da, i ja sam istu stvar primetio. Kondiciono nisu pripremljeni uopste ali su fantasticni tehnicari. Realno gledano imaju veoma dobar vezni red koji je u stanju da posalje upotrebljive lopte napadacima dok kod nas Vukcevic to jako slabo radi ali Krasic i Jankovic rade odlicno kad su raspolozeni.

Odbrana nam i nije bila tako sjajna sinoc. Imali smo par gresaka koje su nas kostale jednog gola, a zamalo da primimo i jos jedan u prvom poluvremenu kad je nas odbranbeni srusio Da Silvu. Mnogo smo prostora ostavljali Da Silvi iz meni nepoznatog razloga.

Golman nam je bar za klasu bolji od onog njihovog. Onaj bre ni jednu loptu nije bio u stanju da uhvati. Onaj Milijas ga silovo onim udarcima sa 25 metara.

Napad nam je neuporedivo bolji od njihovog. Onaj Lakic ili kako se zove, pa decko je smesan. Izgleda kao devojcica na terenu zivota mi!!
Pogledajte recimo Purovica. Dal' ste primetili koliko je taj decko bio jaci(fizicki) od njihove odbrane? U drugom poluvremenu on je tako dobro gradio loptu da je to bilo milina za gledati.

• nbuda
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

A sve je moglo biti drugačije, budimo realni, nakon ranog gola sumnjiva situacija i nedosuđen penal za Hrvate (to bi već bilo 2:0 i "voda u ušiima", panika...a znamo svi koliko smo zgodni za brukanje kad nas neko načne rano).
No sreća prati ponekad i nas.
Jedna od stvari koja je presudila (po hrvatskim medijima) jeste i pametan potez da se igra na marakani.
A Vučinić je bio enigma i za nas, a kamoli za njih!

Ukupno su 705 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 5 sakrivenih i 658 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., babaroga, Boris BM, ccoogg123, comi_pfc, cvrle312, Darko8, djboj, Dogma21, GandorCC, Georgius, Herman Terrance Aubrey, Hexe, ikan, janezek67, kjkszpj, ladro, Luka Blažević, Marko Marković, mb1213, Mi lao shu, mnn2, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Oscar2, Panter, pein, repac, RJ, Rogan33, ruger357, simazr, skvara, SlaKoj, stankolich, Sumadija34, TheBeastOfMG, virked, x9, Zerajic, |_MeD_|, Žrnov