. : :MyCity geografski kviz: : .

92

. : :MyCity geografski kviz: : .

offline
  • profi  Female
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Avg 2007
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Zrenjanin

SSpin, spaja ih najveca probojnica u Evropi? A nalazi se na teritoriji nase zemlje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Djerdapska Klisura?



offline
  • profi  Female
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Avg 2007
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Zrenjanin

Upravo to.Vidis da nije bilo toliko tesko koliko zvuci.
Tacan odgovor, SSpin.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Stela (ili bilo ko!) - samo izvoli, postavi novo pitanje!

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Evo ja cu da pokrenem ponovo ovaj kviz posto izgleda niko drugi nije zainteresovan.

Izbacite uljeza:

Misisipi
Amazon
Dunav
Zambezi
Jan Cek Jang

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Sve izviru na planinama, osim Misisipija koji izvire iz jezera Itasca...

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Uuu bre pa zar ni jedno pitanje ne moze da " pozivi " vise od desetak minuta Laughing Mr. Green .

Tacno, a postoji jos jedna opcija, sve reke teku kao istoku osim doticnog Misisipija koji tece ka jugu.

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Koje područje, zbog svoje bezživotnosti (al' mi je izraz Mr. Green ) nazivaju pustinjom u pustinji i gde se nalazi ?

offline
  • Pridružio: 20 Avg 2007
  • Poruke: 12
  • Gde živiš: Tu

U Sahari?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Može li malo preciznije ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1503 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 3 sakrivenih i 1413 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Ailton, ajo baba, alex71, Alexandar-1973, ArchaBasha, b_z_b, Ba4e, bankulen, bato_banjaluka, Belisarius, Ben Roj, bojan1234, boromir, brandža84, branko87, Brankojle, bukefal, cikadeda, Cirkon, cuvarkuca, dekan.m, dendrit86, Dimitrise93, Dixtrix, djonsule, dukajov, Gogi_avio, GT, GveX, Hans Gajger, JOntra, Kajzer Soze, Koplje, kovinacc, kreker, kripo, Lester Freamon, Marko Marković, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Milan 84, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, nebidrag, nelezele, nemkea71, nixos, nobutado, Novakomp, OgnjenMitric, pajkan, Pantaaa, pein, ping15, pirke96, proka89, Promising0, Qwertyuio, S-G, saki80, SamoGledam, Sharpshooter, Sky diver 29, SpaDej, spalev, Speer, ssekir75, Stoilkovic, stokssone, tomo2, troki1971, vidra1, Vlada78, vlado_pg, voja64, vuksa72, Walter Kurtz, Weah88, wolf431, yufighter, 787, 79693, 800077