Monitor mi treperi

Monitor mi treperi

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2007
  • Poruke: 62

U poslednjih par dana monitor mi treperi ne znam kako da objasnim kao da talasa nekako...mnogo me nervira..ne znam u cemu je problem:(....Imam Philips LCD 220E 22''



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

Koliko ti je staro napajanje u Računaru. Može da bude do njega t.j. njegovih -12V



offline
  • Pridružio: 07 Sep 2007
  • Poruke: 62

Napajanje (400w) mi je staro 5 dana..tjs stavio sam novo...ne verujem da je do toga:s

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

Da nemaš možda povezan TV ili Muzički stub, DVD ili nešto slično oni takođe mogu preko uzemljenja da unose smetnje u računar.

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2007
  • Poruke: 62

Povezan mi muzicki stub...videcu vec,nosicu ga kod majstora ako bude vise treperio.

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

Moguće je da u servisu sve radi kako treba, ja sam imao isti problem sa monitorom bilo je mešano meso malo napajanje malo DVD.

Poslao na popravku, rekoh dok je u garanciji nek ga pogledaju servis im je negde na Vilinim vodama, oni ga vratili sve u redu sa monitorom i objašnjenjem da proverim napajanje i uređaje koji su nakačeni spolja.

Za početak otkači taj muzički stub i vidi da li se javlja treperenje monitora.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1208 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 1127 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksandarV, Apok, bato, bigbear, bigvlada, Bo96, Bobrock1, bojan_t, bokisha253, BOXRR, brandža84, Bubimir, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Duce, Dugme1984, Džekson, Electron, Hans Gajger, IpMan, IQ116, K a s p e r, kenny74, kolle.the.kid, Konda, kozhedub, Krusarac, lcc, Litostroton, Lotus, M74AB3, MaRtInsrbija1993, mačković, mean_machine, Medojed, Metanoja, Milan 84, milenko crazy north, mishkooo, mladen.zovko, Mldo, moldway, monomah, MrNo, Ndsk, nenad81, nikolapetkovic, Ns1975, Oscar, ozzy, pajkan, panzerwaffe, Piani Jazzer, Ray1973, Robin, Semberija, Shinobi, sslay, stalja, Stevan2026, tomo2, Tvrtko I, ujke, vaci, vathra, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, 787