Moze li graficka amd radeon r7 260x na plocu ASUS P8H61-MX

27

Moze li graficka amd radeon r7 260x na plocu ASUS P8H61-MX

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

A jel cu morati da instaliram drajvere za maticnu i proceor?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

Naravno da ćeš morati instalirati drajvere za matičnu, koje imaš dostupne sve na sajtu proizvođača.



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Ok za maticnu. A za procesor?

offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

Ne treba za procesor. Drajveri za maticnu i graficku. Sve to imas na net kao sto rece kolega , ukoliko ne znas odakle , dacemo ti link.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Pa evo sa ovog linka [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mislim da treba odatle. Moj OS je Windows 7 64bit. Ali kada to selektujem ne znam sta dalje.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Milos ZA ::Pa evo sa ovog linka [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mislim da treba odatle. Moj OS je Windows 7 64bit. Ali kada to selektujem ne znam sta dalje.

Cd koji dobiješ uz ploču samo instaliraj sve sa njega što se tiče drajvera i to je to.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Napisano: 30 Jan 2016 21:44

A da ja sam zaboravio da dobijam cd. U pravu si.

Dopuna: 31 Jan 2016 20:30

Aco evo pogledaj ovo.

Ovaj procesor [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mislim da moze na moju sadasnju plocu ASUS P8H61-MX evo dokaz [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Da li je bolje da uzmem samo taj procesor ili da uzmem onaj i3 + maticna asus h81?

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Au prijatelju, 27 strana, jesi li kupio bilo šta?! Bebee Dol
Malo - malo pa se dopisuješ, ćaskaš, rešavamo probleme sa Web Browserom... Divim se učesnicima u temi na strpljenju, a tebi preporučujem da pređeš sa reči (dopisivanja) na dela.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Kupljeno je ne brini ti. Kupio sam RAM, graficku, napajanje i ostalo jos samo procesor i ostavljam Vas na mitu Very Happy

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Prvo ne vidim ga na listi podržanih, [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
mada mi je smešno zašto ga nema.

Druga stvar kupovati K procesor na takvu ploču je pomalo smešno. Za takav procesor i šta on može treba bolja ploča. Za takav procesor ti treba Z75 ili Z77 ploča, taj procesor je za overclok se ubio.

Teebi i za tvoje potrebe sasvim je dovoljaa taj i3 i H81 ploča.

10 Apr 2016 21:12 SlobaBgd Zaključavanje topica Razlog: Odgovoreno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 827 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 9 sakrivenih i 758 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, Andrija357, Apok, ArchaBasha, bokicacar, Bozjidar87, C-Gun, Cirkon, coaaco, Darth Malak, deks, deLacy, Dimitrise93, djonsule, Djota1, dskrlec33, dulleo, dunavzed, esx66, jarovitt, Jonbonjovi, Kajzer Soze, Kalem, king011, Konda, Lucije Kvint, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, MIG-3, mikrimaus, milanpb, MILO-VAN, misa2, Motocar, muaddib, nenad81, nevjerna beba, nobutado, oddsock, OKT, panzerwaffe, Petarvu, Piani Jazzer, ping15, radoznao, savuni, Sevatar, Sir Budimir, stegonosa, Tafocus, UncleSAM, vathra, VladaKG1980, vrgudinac, vujv, XBMC, Zavulon