Iz kog fonta je ovaj simbol?

Iz kog fonta je ovaj simbol?

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Reprodukujem jedan logo i nikako ne mogu da nadjem simbol koji je korišćen. Definitivno se radi o simbolu koji ide uz neki font jer ga je moguće podvući i boldovati. Screenshoot je iz Worda. Kad menjam font ostatak loga koji je pisan " normalnim" slovima se menja, ali ovaj deo ostaje uvek isti. Mogu ga kopirati i prebaciti u drugi Word dokument, ali ako pokušam da ga bacim u neki drugi program, pojavi se samo "p".

Svaka pomoć je dobrodošla Wink





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Font se zove Marlett



offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Hvala Smile

Mnogo si mi pomogao u poslednji čas Wink

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

ma pravi logo u corelu

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Problem je bio u tome što nisam imao vremena da se bavim tim logom, a trebao mi je za flash pa mii je vise odgovarao tekst.

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2006
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: Beograd

izmedju ostalog imash u startu - programs>accessories>system tools>character map.
tu postoje brda i brda znakova i slova =]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1570 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 1489 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Apok, Asteker, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bojank, bokicacar, BORUTUS, boskelazo, BWG, cavatina, Deki Duga Devetka, desmeki, Dimitrise93, djonsule, drale12, Dzoni70, feanor, goxin, Hans Gajger, HogarStrashni, igorkozar83, ILGromovnik, Insan, JOntra, K2, Kajzer Soze, kalens021, Kriglord, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Litostroton, Lucky 6, M74AB3, mackenzie, MagicniHerpes, maksi007, Markan90, Marko Marković, Marko00, miki69, Mikoyan98, milan47, MiloradKomadic, Mićko, monomah, nebkv, nevjerna beba, novator, Pekman, Petjan, raster12, Sami_1ali, shadower78, sickmouse, Sirius, Smiljkovich, Srki98, Srle993, StankoVrankovic, suton, Vlad000, Vlada1389, W123, x011, Zastava, ZetaMan, zokizemun, Zrcalo, Zukov