Iron Maiden - Rock am Ring live

3

Iron Maiden - Rock am Ring live

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Napisano: 05 Jun 2014 22:17

Adrian i Dave na visini zadatka.
Janick tu i tamo...
Harris kao i Dickinson smoren

Dopuna: 05 Jun 2014 22:18

@mpman
Šta da ti kažem progledao sam Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Pre jedno godinu dana, bio sam na nekom metal ,,koncertu" lokalne minijaturne grupe. Nije bilo 100 ljudi, ali publika je bila ,,odabrana". Pola njih je skakalo po livadi, a jedan se čak i napio pa dirigovao Mr. Green Šta bi radili na njihovom koncertu?!



offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Napisano: 05 Jun 2014 22:19

AAAAAAAAAA opet je*eni Wrathchild GUZ - Glavom U Zid

Dopuna: 05 Jun 2014 22:26

Mislio sam da samo kod nas ljudi odlepe na Fear of the dark a izgleda je to slučaj svuda u svetu

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

mpman ::Ti k'o lečeni alkoholičar, samo telefone primećuješ Mr. Green
Mada, ima dosta podignutih telefona. Zar ovako izgleda rok koncert? Confused

Još gore...
Ali ovo nije naša publika, kad kad je Čorba bio u mom gradu bila je bolja atmosfera...

@Acid
Janick ne svira na ovoj turneri ili?

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Kako premoćno zvuče uživo !

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Napisano: 05 Jun 2014 22:28

ivance95 ::

@Acid
Janick ne svira na ovoj turneri ili?


Kako ne svira eno ga na bini

Dopuna: 05 Jun 2014 22:29



Dopuna: 05 Jun 2014 22:30

@Srki
Dodji na Kališ na čuješ šta je uživo
Ovo preko streama nije ništa Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ja sam ćorav. Mr. Green
IDemo, okupljanje forumaša! Mr. Green

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Jaooo ne mogu da dočekam "Scream for me Belgrade" i "Scream for me Serbia"

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ćuti bre. Mr. Green
Ja ne mogu da verujem da ću da čujem Mejdene live, pa životni cilj mi je ispunjen. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: mirna bačka

Jeee,Čerčil za švabe hehe Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 923 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 8 sakrivenih i 859 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Antoni S, Asteker, Ben Roj, blankspace, bojcistv, CHARLIE JA., cuculo, DaliborVukadinovic, Despot1, Djota1, doktor097, drimer, dukajov, ElGenius, Goran_, ikan, Kenanjoz, kunktator, Langdorf, Lazarus, Lester Freamon, lima, luka35, M74AB3, MarkoD, Marky, mačković, Mi lao shu, Milometer, mino bosanac, Nemanja.M, nerislav2025, nesa1962, OKT, Papadubi, Pekman, Peruta, Pilence, pirke96, PlayerOne, Posmatrac77OKB, proka89, Pururin, saputnik plavetnila, Shinobi, Sićko, Spinosa, stefan95, stegonosa, stokssone, Tas011, ujke, umpah-pah, vazduh, Wehicle