|
Poslao: 16 Okt 2004 22:18
|
offline
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 2091
- Gde živiš: Novi Sad
|
Citat:
uskoro cupreci na placeni web hosting. iapk je to najbolje. a nije skupo.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
sta cu... jace je od mene :-D
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Okt 2004 15:57
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
A sta bi sa onim madjarskim [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ?
Mene izbacuju odatle izgleda da vise onih 500MB nisu vise free.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Okt 2004 16:50
|
offline
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 2091
- Gde živiš: Novi Sad
|
ccccc ljudi... pa jeste li culi za reklamno/promotivni period?
mogao sam i ja da se bacim na reklamu u tom fazonu.... ali jednostavno nisam od takve "fele" kao gorepomenuti atw.hu...
moracu se opet ponoviti, cemu se mlatiti po internetu i svako malo traziti besplatni hosting? kad se za zaista malo novaca moze cela prica trajno i pouzdano resiti....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Okt 2004 23:22
|
offline
- Pridružio: 23 Jan 2004
- Poruke: 517
- Gde živiš: Mostar
|
@GZ73000
otidji na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i registruj se, nemas reklamu na stranici nikako , upload mozes direktno vrsiti sa menagera. a domena servera ti glasi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Imas 20MB a i za tvoj amaterski rad ti nije potrebno vise "ako jest poradi malo na stranici JOS NIJE SPREMNA"
onda ljepo odes na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i registrujes sam sebi jednu domenu po zelji i tvoj problem je rjesen
a domena ti [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2004 05:16
|
offline
- Dexter

- Počasni građanin
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 987
- Gde živiš: Novi Sad
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] nudi besplatan hosting od 2 gigabajta (da, dobro ste pročitali, gigabajta) web prostora. Sistem je još uvek (barem mi se čini) u razvoju, ali dobro funkcioniše. Jedina zamerka je to što se ne može upload-ovati više od dva fajla odjednom, a FTP podrška postoji samo za plaćene servise (postojala je i za besplatne, ali je ukinuta). Dobra vest je to što se radi na sistemu za upload ZIP fajlova, koje će server raspakovati u vaš web prostor.
Osim besplatnog hostinga, nudi se i besplatan webmail i blog.
@Drax
Ne, nisu mi platili da ih reklamiram
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2004 14:39
|
offline
- Pridružio: 28 Sep 2003
- Poruke: 1081
- Gde živiš: Where to one has lived before
|
GZ73000 ::Vise je ta stranica zamisljena kao infromativne prirode
Da li si razlisljao o Blog-u?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jan 2005 22:21
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
E ovako-nisam bas mogao da citam bas svaki link koji ste naveli a posto ste vi to vec uradili onda vas molim da mi kazete koji od njih(gorenavedenih sajtova) daaju mogucnost da uz pomoc ftp programa mogu sam da uploadujem sadrzaj na sajtu(bez njihovih upload managera) za dz.Ako to uopste postoji.Hvala
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2005 22:07
|
offline
- Pridružio: 28 Okt 2004
- Poruke: 134
|
Za totalne pocetnike super je [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , jedino sto je besplatan samo jedan mesec...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jan 2005 01:09
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
Punisher ::Za totalne pocetnike super je [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , jedino sto je besplatan samo jedan mesec...
Daj neki drugi...
|
|
|
|
|
|