Treba mi novi mis

Treba mi novi mis

offline
  • Pridružio: 05 Okt 2008
  • Poruke: 26

Imam mis vec jedno 4 god i dobro mi je sluzio ali mi je i cesto padao i sada pri zadnjem padu mi se totalno pokvario.
Radi nekih 5 min pa zakuca i moram da ga izvadim iz kucista i ponovo ubacim da bi proradio. Treba mi najobicniji mis sa scrollom nista drugo nista fancy.
Ako ima neka radnja na Vozdovcu ili Brace Jerkovic da znate adresu pa ako mozete da postujete da se ne cimam do grada.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Posto javno reklamiranje nije dozvoljeno na forumu, pusticu ti sada adresu jedne prodavnice na PP.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1034 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 4 sakrivenih i 953 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Baždaranac, berste23, bobomicek, BOOM COMPANY, Boris90, BSD, Bubimir, Car89, Chainsaw, Cicumile, cifra, cojapop, DonRumataEstorski, drimer, Džekson, Electron, Feller, galico, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, igorkozar83, Ilija84, IQ116, Jeremiah, jon istvan, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, koom0001, kreker, Lance Guest, Lester Freamon, mean_machine, Metanoja, Michellefromrezistance, Milan Miscevic, milanpb, milos97, minke, Mirage 2000N, mmelezovic, mrvica78, nemkea71, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panzerwaffe, Pavel Medved, Permaldar, Piicoki, ping15, redstar72, repac, S-G, Sagotolio, sekretar, Shinobi, SirOliver, skok, skvara, Smiljkovich, trutcina, vazduh, Veless, veljkovicdani, vespa nikola, vidra boy, Vlada78, vrgudinac, zmajbre, Zrcalo