Google kupio Motorola Mobility

2

Google kupio Motorola Mobility

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

oblak ::Motorolini androidi su brutalno dobri i kvalitetni!
Kakav fantastican potez gugla....neverovatno....


I prilicno jeftini. Koliko dugo sam ja ganjao Milestone da bih se na kraju predomislio i uzeo Desire zbog procesora, a tek sada Droidi 2 i 3, predobri uredjaji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jan 2006
  • Poruke: 1882
  • Gde živiš: Beograd

Koliko na netu za sada pričaju, najbitniji deo kupovine je nekih 500 patenata koji pokrivaju osnove mobilne komunikacije. I tu leži glavni deo priče kupovine najverovatnije. Apple me tuži jer ličimo, ja njih odmah tužim što uopšte koriste telekomunikacionu tehnologiju i ne plaćaju tantijeme a trebalo bi, i to recimo 1 cent za svaki minut razgovora sa njihovim telefonima ...... Jednostavno rečeno, imam i ja top u rukama i sad ćut tamo i ne diraj me.

Ili da prevedemo na naški: pošto nam je patentni sistem vrlo dobar, nas košta 12.5 milijardi da se odbranimo od njega i njegovih gluposti.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 876 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., Civa, crnogorac, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, dolinalima, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Ne doznajem se u oružje, Niki2024, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Singidunumac, Spreewerk, Toper, tritonus, vaci, vathra, Velibor Radoja, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar