Ključna godina za kompaniju Nokia

3

Ključna godina za kompaniju Nokia

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

djolew ::S.Stojkovic ::Ja imam odbojnost prema Apple uredjajima iz vise rezonskih razloga. Smile
Huawei tablet kojeg imam radi odlicno Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zar ovo ne lici na lepu kopiju HTC-a? Very Happy


Sta fali Apple-ovim uredjajima?





Ovo nije tema o Apple-ovim uredjajima tako da ne teraj diskusiju u neke druge vode. Drzi se teme.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1527 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 1512 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ben Roj, Bobrock1, bojan313, Clouseau, Colt D, Jovan.D, komsija1, Naj-Turs, Rogan33, Shilok, Stevan Visoki, zziko