|
Poslao: 19 Feb 2015 12:50
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
Kompanija Sony bi mogla da izađe iz posla sa smartfonima kako bi ponovo postala profitabilna. Direktor japanskog tehnološkog giganta Kazuo Hirai, najavio je na konferenciji za novinare da Sony više neće tražiti rast prodaje na ovom izuzetno konkurentnom polju.
U potpunosti u skladu sa prethodnim izveštajima je poruka gospodina Hiraija, koji je otkrio da kompanija planira da razmotri prodaju svog poslovanja sa smartfonima i televizorima. Međutim, naglašeno je da trenutno nema dogovora. Uprkos razvijanju kvalitetnih Android telefona, Sony se skoro konstantno mučio ns ovom izuzetno konkurentnom polju.
Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2015 21:37
|
offline
- Simke

- Mod u pemziji
- Pridružio: 21 Jul 2007
- Poruke: 9424
- Gde živiš: Kako kad
|
Znaci napustas mobilnu telefoniju, TV trziste, filmska industrija je vec prodata. Sta ostaje? Na cemu ce da prave profit? Na konzolama? Razumem stednju i racionalizaciju, ali rasprodaju da bi ostalo ime koje nece nista praviti, ali nece nikome ni biti duzno?! To nije svrha postojanja ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2015 22:47
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
Pa jbg, nekako i jeste najrealnija i najbolja opcija (za sve te gigante) da se bratski podele.
Soni će da radi konzole, u mobilnim uređajima će da ostanu, šta znam, Apple i HTC. Samsung i LG televizore i svima lepo. Ovako kako je sada, jedni drugima uzimaju `leba iz usta. Da se podele, svi bi praktično bili monopolisti u svojim oblastima i lova do krova.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Feb 2015 19:53
|
offline
- Stewdza

- Super građanin
- Pridružio: 19 Dec 2010
- Poruke: 1106
- Gde živiš: Beograd
|
Samo da HTC ne ostane u mobilnim uredjajima, firma koja nema ni posten tablet!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|