Zasto je Windows manje sigurniji od Linuxa?

Zasto je Windows manje sigurniji od Linuxa?

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

System pozivi koji se dogadjaju na Linux serveru na Apache.
Slika1: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Windows Server na IISu
Slika2: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



More on: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1110 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 1029 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, ajo baba, aleph_one, annon, bakovaca, BaneM75, bojcistv, Bombona, BOXRR, Bubili, bukefal, CHARLIE JA., Ciri1994, Colt D, DaliborVukadinovic, Dannyboy, dendrit86, djonsule, Djota1, DragoslavS, drale12, drimer, eagle.rs, Georgius, Glavonja049, goxin, ivan979, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Kalu128338, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, Mae, Marko Marković, mercedesamg, milbos, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, mrgud2025, nedeljkovici, nixos, Nomica, obsc, OKT, operniki, Pekman, peradetlić, Pero, pobeda, Profesor_018, Pururin, Radoslava, Radula, RD84, royst33, ruma, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, stegonosa, tm, uruk, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693