god of war 2

god of war 2

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Ako ste od igranja prvog dela mastali kako ce izgledati drugi deo, slobodno zaboravite sve ono o cemu ste razmisljali. Igra izgleda bolje od toga!

Mnogo je brutalnija, mnogo je duza, poboljsali su AI protivnika, dodali brdo novih magija, sposobnosti, oruzija...

Nivoi (iako su i dalje linearni) su fenomenalno dizajnirani i stvarno je uzivanje igrati.

Elem, stigao sam do The Great Chasm (neki ogromni most koji vodi samo do pola) i tu se javlja problem. Naime igra baguje, blokira...

Nadam se da vi nemate takvih problema (damn torr) pa me kontaktirajte na pm radi postene menjaze



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1179 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1086 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airliners, AK - 230, alex71, Ares12356, Asteker, Bbbggg1979, bbrasnjo3, boj.an, bojan_t, Bojcca, bokicacar, Bosnjo, bukefal, BWG, CHARLIE JA., Citalac, coaaco, darionis, Despot Đurađ, Draganeli, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, esko_hz, Ezbuck, Giskard, gorval, goxin, Istman, Ivoo, joca83, jodzula, JOntra, Kenanjoz, klepesina, Kobrim, Kole1975, Konda, Kvazar, ladro, Lap720, Linda, LostInSpaceandTime, Medojed, mercedesamg, Mercury, Milan Miscevic, Milometer, mist-mist, Mitch22, Mrav Obrad, nemkea71, nenomir, nixos, nnovakis, Novakomp, pablojepao, pein, Permaldar, Petar25, pisac12, Prašinar, raster12, Rok A Bit, royst33, rr559, Samo gledam, sarma, Simulink11000, skok, stegonosa, SympathyForTheDevil, Szigetwar, Tanasko95, tomo2, trajkoni018, Trpe Grozni, tubular, Tumansky, Valter071, Vasilije Budović, Velizar Laro, Vlad000, Vlado82, zgoljo, Zrcalo