Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

117

Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Pa to ti kazem hoću malo da isprobam A, S opremu dok ne srede Dragon normalno da je uvek bolje sa sto vise ljudi i gde ima akcije...

Treba jos samo da ubace Katakombe i Nekropolise za koji dan i imaće sve bukvalno, čak i iscrtavanje simbola slicno kao Tattoo koji ti menja stastistiku:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Koliki je ovaj update??? Ja imam ogranicen internet, valjda nece sve da mi potrosi Smile
A kako je poceo bojim se da cu morati da trazim trafiku da kupim dopunu:?

Dopuna: 12 Okt 2005 4:22

a ona donja linija (overall progres) zakucala i ne mrda Sad

Gle moj 100 post Smile



offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Da up-date radi sa officijalnog malo je veći ni meni nije mrdala jedno vreme pa se naglo poveća na trećinu...

offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Nekoliko pitanja dali ima istih problema kao sto ima na I2dragonu?
Da nekazem onih errora, onda pada servera za autorizaciju...

Dopuna: 12 Okt 2005 5:02

Hmmm vec imam problem ukucam username i password i nista se ne desava Confused

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Ma sve je OK prosto mi cudno kolko je dobro o.O trenutno rade up-date za Katakombe i Nekropolise...

offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Uopste nece da udje u igru, drzi me na onom prvom ekranu i nista, ali bukvalno nista se ne dogadja Sad
A napravicu 2 lika ovde, jedan ce biti TH, a drugi summoner.
"Obican" mag me je smorio, zbog onog ogromnog laga na I2dragonu, jer cim je i mali lag ja sam naj***o, a ovo mi je sad bas interesantno Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Pa trenutno rade up-date za Katakombe znaci prvo sve up-datujes sa officijalnog znaci pokrenes je kako bi trebalo stvarno i kad zavrsi up-date onda ne ides start nego cancel i ubacis onaj ID u windows/system32/drivers/etc/host file zadnja linija i pokrenes iz System foldera na L2.exe posle

Nemoj summoner drugu daj neku Support klasu da buffujemo te silne
TH-ove Smile

offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Ja sam to malo preko redauradio, ali mislim da svejedno nema veze, ja sam dok sam update-ovao u onaj host fajl ubacio onaj put, link sta god da je, i kad je zavrsio pokrenuo sam start odma.

Dopuna: 12 Okt 2005 5:49

Ne i dalje isto a kao probao sam nesto. Sta da radim dali da probam da reinstaliram igru? (bas i nebih)

Dopuna: 12 Okt 2005 6:08

HMMM sad pokusavam da udjem na I2dragon i sada ima update listu ogromnu, valjda sto je sa oficijelnog sajta skinuto.
Dali ce svaki put kad budem menjao servere da mi ovako (ova servera) update-ju??

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

ok, ja sam kao procitao to sto se napisali i nista mi nije jasno...
tako da ako bi ste mogli u jednom postu da obuhvatite malo detaljnije sta treba da se uradi da bi se igralo na tom serveru.

Dopuna: 12 Okt 2005 9:51

i zasto mi na idragonu uvek za servers status pise unknown.

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: ==>Giran<==

@Nikola-BG
e onda je uredu jer i ja sam izmjenjo sve klase i sve lvl-ele na Unrealu Razz al da mi bi naci server koji je dobar a da rates nije veci od 10x a da ima takodje dosta ljudi al da malo laga i da je po mogucnosti tek startao Razz
Dali trazim previse LoL
Da vidis kako bijem sa lance-om/health u lairu samo obidjem krug u sobi i onda ih sve otrcam Razz i haj u novu sobu Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4639 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 2 sakrivenih i 4590 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A3C, Akiro, ALEXV, Ba4e, Bbbggg1979, belov, Bo96, bojanstros9, BraneS, BUDDAR70, Clouseau, crnirocko, cvrle312, darkkran, dejan1972, Dejan_vw, deki1001, djuradj, Feller, fijufijukrozkapiju55, france93, Gogi_avio, ikan, Ir, jon istvan, JOntra, Lotus, Lucije Kvint, mercedesamg, mikrimaus, miodrag, mir, Mitogna, NNPD, Paki, strn, synergia, tooljan, VanZan, vathra, VekiJ, Veless, vuksa72, xAlex2, zlaya011, zvomar