Koliko para treba da se pocne 'rudarenje' bitcoin ili ...?

Koliko para treba da se pocne 'rudarenje' bitcoin ili ...?

offline
  • qds 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2015
  • Poruke: 483
  • Gde živiš: Negotin-Lopare

Koliko bi trebao sad izdvojiti para za racunare? Najbitnija je graficka ali sta je sa procesorom i ram memorijom jesu li i one bitne?
Treba mi neke informacije..I da li recimo ulozim sad 2500eura(kontam da je dosta za pocetak) koliko bi dobio naredni mjesec od toga rudarenja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 180
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

kao sto si rekao najbitnija je grafika...ostalo je nebitno...najjeftinij moguce sem naravno napajanja.
Sto se zarade tice mozda zaradis 20e po grafici a mozda budes u minusu.



offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Ne isplati ti se to sada započinjati, pre svega zbog struje. Od rudarenja Bitcoin-a sada profitiraju samo ozbiljni igrači.

offline
  • Web developer
  • Pridružio: 03 Feb 2015
  • Poruke: 501

E.L.I.T.E. ::Ne isplati ti se to sada započinjati, pre svega zbog struje. Od rudarenja Bitcoin-a sada profitiraju samo ozbiljni igrači.


Kao sto kaze ELITE, u taj posao ulaze samo ozbiljni igraci koji imaju kes i koji su spremni da izgube.

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2006
  • Poruke: 425
  • Gde živiš: Kranj

Evo tu pogledaj koja graficka kartica se najbolje isplati i koliko hesa daje.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 943 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 0 sakrivenih i 934 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, awathorn, EVIDENTICAR, kondenzator, MarkTven, Miler88, munem, Vaske8990, vukan0799