Harry Potter

4

Harry Potter

Sta mislite o Harry Potteru

  • obozavam Harry Pottera
    79% [35]
  • mrzim Harry Pottera
    9% [4]
  • ko je to?
    11% [5]
  • Ukupno glasova : 44
offline
  • Pridružio: 12 Avg 2006
  • Poruke: 107

Shmrtz...Sad
Sa cetvrtog dela u bioskopu sam izasla napolje...film moze biti interesantan jedino onima koji knjigu nisu ni pogledali-i KORICE odstupaju od filma...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Maj 2006
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Banjaluka

Ja sam greške tražila samo u prva dva filma, onda sam zaključila da je jednostavnije da se bacim na flegmatizam, nego da nosim flašicu vode i šećer u džepu za svaki slučaj ako povilenim i ako mi tlak skoči... Smile



offline
  • Pridružio: 12 Avg 2006
  • Poruke: 107

Smile Smile Smile Jednostavnije si to resila,definitivno...Very Happy

offline
  • Pridružio: 23 Avg 2006
  • Poruke: 9
  • Gde živiš: Dagobah System

Ja sam glasao da obozavam, samo zato sto nema volim ili neka slabija emocija od obozavam. Prvih par knjiga su ekstremno glupe i dosadne, ali svakom novom knjigom radnja je sve zanimljivija. Filmovi su krajnje obicni, no ovde je o knjizi rec, zar ne? U svakom slucaju, to sto mi se svidja je slozenost sveta koji je pisac stvorio, a to se vidi tek u novijim nastavcima (od 4. pa nadalje...).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 748 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 7 sakrivenih i 713 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andy, Blair, Borski1977, Botovac, darkojbn, dexteroza, DH, DonRumataEstorski, Dukelander, hellenic, hyla, Iskander, Karaula, kinderpingvin, kybonacci, m94j, marsi, Miler88, Obrenovic, Otto Grunf, rednap, scimitar19, tomo2, Tumansky, vazduh, Zastava, šumar bk2