Jaja na oko

1

Jaja na oko

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2004
  • Poruke: 5
  • Gde živiš: Beograd

U tiganj sipati ulje i kad se zagreje sipati 2 ili vise jaja. Kad belanca pobele-jaja su gotova. Posoliti po zelji i jesti toplo sa hlebom.

Ce da izadjem na televizor?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Uuuu dobar recept, svaka cast Smile)))))

Sad znam sta cu za rucak Smile)))

A pranje ruku i zumance da nije tecno? Zbog pticije bolesti Razz



offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Evo jedan tip za jaja "na oko": ako zelite da vam se preko zumanca uhvati bela korica (kao na belancu), jaje posolite kad ga "sipate" na tiganj i obavezno przite poklopljeno. Nemam pojma u cemu je fora, ali kad tako przim jaja 'na oko', uvek se preko zumanca uhvati bela korica od belanca...

Pticiji grip? Sta to bese? Very Happy

offline
  • Pridružio: 11 Nov 2005
  • Poruke: 149
  • Gde živiš: Loznica

MORAS VILJUSKOM ILI KASIKOM TO "NEVIDLJIVO BELANCE"I SVE CE BITI OK

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

@beby

Molim te, preklinjem, prestani pisati velikim slovima, to se smatra nepristojnim!!

I nisi bas bila jasna, sta mora da se uradi viljuskom ili kasikom? izmusi, izmuti, rasprostre po tiganju...?

offline
  • Ivan Kušaković
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 116

Mislim da si htela reći da ga skineš viljuškom, ali nisi s'fatila poJentu, MB voli da jede te opne sa žumanca Razz

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Ja ih stavim u tiganj pa ih posle prelivam uljem i lepse ispadnu sa svih strana dobro proprzena.

offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

ja ih przim u masti, nekako vise volim Wink
I kad mi malo zagori odole... mmmmm, nista lepse....

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Svako jutro pojedem dva.Super su ta jajca.

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1186 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1171 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bbrasnjo3, Ben Roj, DDragoje, Džekson, Ezbuck, Halabit, Jovan.D, kaskadija, Lotus, maksi007, nenad81, Shilok, starlights, zziko