|
Poslao: 11 Dec 2005 17:13
|
offline
- velisha
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Sep 2004
- Poruke: 5
- Gde živiš: Beograd
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: KlinkaPalacinka, mcrule, strucnjak96, Dusan NBG, Srki94, maxo95, NeZnamPojma, Lonely Eagle, Hit-Man, ThePhilosopher, Bane san
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
U tiganj sipati ulje i kad se zagreje sipati 2 ili vise jaja. Kad belanca pobele-jaja su gotova. Posoliti po zelji i jesti toplo sa hlebom.
Ce da izadjem na televizor?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Dec 2005 20:21
|
offline
- MoscowBeast

- Nepopravljivi optimista
- Chief Engineer @ svoj bizMis
- Pridružio: 22 Jun 2005
- Poruke: 7920
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
Evo jedan tip za jaja "na oko": ako zelite da vam se preko zumanca uhvati bela korica (kao na belancu), jaje posolite kad ga "sipate" na tiganj i obavezno przite poklopljeno. Nemam pojma u cemu je fora, ali kad tako przim jaja 'na oko', uvek se preko zumanca uhvati bela korica od belanca...
Pticiji grip? Sta to bese?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jan 2006 01:23
|
offline
- beby

- Građanin
- Pridružio: 11 Nov 2005
- Poruke: 149
- Gde živiš: Loznica
|
MORAS VILJUSKOM ILI KASIKOM TO "NEVIDLJIVO BELANCE"I SVE CE BITI OK
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jan 2006 07:24
|
offline
- MoscowBeast

- Nepopravljivi optimista
- Chief Engineer @ svoj bizMis
- Pridružio: 22 Jun 2005
- Poruke: 7920
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
@beby
Molim te, preklinjem, prestani pisati velikim slovima, to se smatra nepristojnim!!
I nisi bas bila jasna, sta mora da se uradi viljuskom ili kasikom? izmusi, izmuti, rasprostre po tiganju...?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2006 08:31
|
offline
- LeQu

- Građanin
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 116
|
Mislim da si htela reći da ga skineš viljuškom, ali nisi s'fatila poJentu, MB voli da jede te opne sa žumanca
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2006 13:09
|
offline
- Wolverine

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2006
- Poruke: 577
- Gde živiš: NIŠ
|
Ja ih stavim u tiganj pa ih posle prelivam uljem i lepse ispadnu sa svih strana dobro proprzena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2006 14:00
|
offline
- N1k0l4

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 06 Sep 2005
- Poruke: 3800
- Gde živiš: Beograd
|
ja ih przim u masti, nekako vise volim
I kad mi malo zagori odole... mmmmm, nista lepse....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2006 09:33
|
offline
- dekao

- Moderator foruma
- Dejan Trajković
- Realist painter
- Pridružio: 06 Apr 2006
- Poruke: 3645
- Gde živiš: Somewhere in time
|
Svako jutro pojedem dva.Super su ta jajca.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jul 2011 00:05
|
offline
- Panonsky

- Verni jaran gazda Pece
- ... i pozdravite Vašu mamu...
- Mi smo sve podigli u ovom gradu.
- Pridružio: 20 Mar 2006
- Poruke: 3954
|
Svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje!
|
|
|
|
|
|