Problem u vezi graficke, low fps u igrice

2

Problem u vezi graficke, low fps u igrice

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2013
  • Poruke: 38

Srki znam ja za to Very Happy MSi afterburner pokazuje da kad ne koristim nista 40 stepeni, u cs go nakon 2 sata je konstantno bila na oko 91, 92 stepeni konstantno. GPU usage ide od 50 pa do 100, znaci na non stop skace i pada. GPU memory, 4 od 100 uvek, varira od 0 do 4.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4958 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 2 sakrivenih i 4939 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, berste23, darkojbn, Ivan Gajic, Mane88, N.e.m.a.nj.a., Neutral-M, nezavisni mislilac, Polifon, redstar72, saputnik plavetnila, scimitar19, shadower78, Shilok, Solunac na steroidima, Veselimalisa, YFSS33