Umetnost na zidu

8

Umetnost na zidu

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Napisano: 20 Apr 2015 22:25

Uskoro će u Kraljevu StreetArt festival. Verujem da će stepenište kod keja ponovo farbati s obzirom da se sva boja obrisala. Na žalost, više nemam fotoaparat kao nekada te će slike biti lošijeg kvaliteta. Confused

Dopuna: 20 Apr 2015 22:27

Mislim na ovo stepenište:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Свака част! Нисам знао да је у Краљеву тако лепо прихваћена ова уметност.

ПС
Ако сретнеш Тузора, поздрави га...Wink



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Naravno, sam festival je jako popularan smešak
Iako vidim Tuzora, garant' neću znati da je on Mr. Green
No, ja više volim da dođem posle festivala, kad nema gužve i na miru gledam šta su poradili smešak

Citat:Sezonu festivala zatvara „Street art“, festival alternativnih umetnosti, koji će biti organizovan 28. i 29. avgusta. Svi događaji će i ovoga leta biti na otvorenom prostoru i besplatni za publiku.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Jedan od 'plodova' prošlogodišnjeg festivala smešak

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13448
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 13 Jul 2015 14:48

Zemun, ugao Prvomajske i Milana Uzelca, malopre fotografisano



Dopuna: 13 Jul 2015 20:58

LOL

Genijalno!


offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Naravno, nije Kraljevo smešak







offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Mladi umetnik oslikava školu: Slikarsko platno je sve oko nas

Marko Ćulum, već neko vreme, oslikava zid dvorišta Škole "Sava Jovanović Sirogojno" u Zemunu. Ideja je da se ulepša život deci koju je sudbina zatočila u samo njima razumljiv svet.



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

I Nikšićani znaju lijepo da crtaju.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 664 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 1 sakriven i 623 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, AleksSE, Asteker, Badja, boromir, bukefal, C-Gun, Ercomero, GeoM, Hardenberg, Jezekijel, Kolimator, kolle.the.kid, kozhedub, Kvaka22, leopard83, M74AB3, MGBRBG, Miha79, mikrimaus, mkukoleca, Nemanja Opalić, niksa517, Parker, peradetlić, Pero, Profica, raptorsi, RD84, Remarqe, rikirubio, Ripanjac, S-lash, salenpz, Simulink11000, Sinisa76, Sićko, tmanda323, Zoran1959, Žrnov