|
Poslao: 05 Jul 2013 13:20
|
offline
- Brok

- Moderator foruma
- Mihajlo Bogdanović
- Linux driver - fighter - warrior
- Pridružio: 04 Maj 2005
- Poruke: 3272
- Gde živiš: u gradu Kraljeva
|
Evo ti za kasnije veza do teme kako da spakuješ bootabiln Mint ISO ili za koju distribuciju se već odlučiš na USB stick.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pošto je Filozof ovu temu obradio od A do Š, i pokrio sve mogućnosti pakovanja bootabilnog OS-a na USB, najbolje će biti da se fokusiraš na Universal USB Installer --> LINK ili Unetbootin --> LINK.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Jul 2013 13:47
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Milos CG ::ja te fajlove mogu da izbrišem i fleška opet postaje ona stara za običnu memoriju? Da.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Jul 2013 17:36
|
offline
- Niksi84

- Super građanin
- Pridružio: 20 Okt 2010
- Poruke: 1403
- Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)
|
Probaj pre toga da formatizuješ fleš i onda odradi Linux Mint na njega sa Universal USB-om...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Jul 2013 10:43
|
offline
- Miloš CG

- Super građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 1069
|
Pogledaj kakav je program kod mene:
Šta da odaberem na Burn method? Imaju dvije 'disc at once' opcije?
A 'Burn Options',hoću li samo 'Finalize Disc' ili još nešto,ima tu još opcija,a nema opcije korišćenja buffer protekcije
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Jul 2013 11:50
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Nisam siguran, ali trebalo bi da "Choose automatically" odradi posao.
Od opcija ništa ne diraš, ostaviš tako kako jeste.
Pa ako na kraju ne valja, lepo preuzmeš ImgBurn i završiš posao.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|