Problem sa maximize

Problem sa maximize

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4579

Kad minimizujem neki prozor na Lubuntu i sledeći put pokušam da maksimizujem ne maksimizuje mi se prozor preko celog ekrana nego samo preko jednog dela i kad kliknem još jednom na maximize vrati mi prozor na podesivu veličinu. Posle toga kad opet kliknem iz drugog puta se normalno prikaže preko celog ekrana. U čemu može da bude problem?



Dakle sad kad bih smanjio ovaj prozor i ponovo ga pokrenuo iz panela on bi se prikazao preko celog ekrana. Ovo mi se isto dešava i kad mi se zaključa PC - dijalog za otključavanje se isto ne prikazuje preko celog ekrana.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Jun 2014
  • Poruke: 49

Meni djeluje kao da baguje - "bug". Prijavi njima, npr na forumu. Zaista ne znam do cega moze drugo biti nego do OS.



offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4579

Hmm, već je neko postavio:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2014
  • Poruke: 11

1, Probaj na monitoru: imaš negde dugme "auto detect" ili "auto settings"
2. Probaj u BIOS-u čačkanja oko grafike.
Sličan problem (sve pomereno u stranu 1/4 ekrana prazna) mi se pojavljivao na "dual-boot" racunaru win + mint, meni je varijanta 1. rešavala.

offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Probaj na našem ubuntu forumu
koju verziju lubunta koristiš

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1672 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 1655 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: berste23, Besudna, C-Gun, goxin, GrammaticalAnalysis, Inner-Cell, Joint Chief, Makarid, Mane88, mercedesamg, Milos82, opt1, Srna, vukan0799, wolverined4, XBMC