|
Imam dva problema. S vremena na vreme mi otkažu uređaji koji se povezuju preko USB portova (WiFi i tastatura) iz čista mira i to uglavnom posle dužeg ili kraćeg mirovanja (nakon što se uključi screensaver). Međutim, miš koji se povezuje preko P2P porta odlično funkcioniše i može da se radi s njim. Restart pomaže, kao i menjanje USB portova ponekad. Ne dešava se često, ali mi se danas, recimo, desilo već dva puta. Iritira. Dešavalo se i u Lubuntuu, tako da ne verujem da je do distroa.
Drugi problem je što mi izbaci ovu poruku kad pokrenem xfce okruženje:
Citat:GDBus.Error:org.freedesktop.PolicyKit1.Error.Failed: An authentication agent already exists for the given subject
Kako ovo da rešim?
|