WattOS - Dva problema

WattOS - Dva problema

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Imam dva problema. S vremena na vreme mi otkažu uređaji koji se povezuju preko USB portova (WiFi i tastatura) iz čista mira i to uglavnom posle dužeg ili kraćeg mirovanja (nakon što se uključi screensaver). Međutim, miš koji se povezuje preko P2P porta odlično funkcioniše i može da se radi s njim. Restart pomaže, kao i menjanje USB portova ponekad. Ne dešava se često, ali mi se danas, recimo, desilo već dva puta. Iritira. Dešavalo se i u Lubuntuu, tako da ne verujem da je do distroa.

Drugi problem je što mi izbaci ovu poruku kad pokrenem xfce okruženje:
Citat:GDBus.Error:org.freedesktop.PolicyKit1.Error.Failed: An authentication agent already exists for the given subject

Kako ovo da rešim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Za drugi problem, probaj ovo:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Trebalo bi da je slično za sve distroe sa XFCE.



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Radi Ziveli

Još samo ovo sa USB-ovima smešak

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 995 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 1 sakriven i 977 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, avijacija, Baždaranac, bobomicek, Bubimir, DaliborVukadinovic, Džekson, farabut, Gogi_avio, mikrimaus, Milos82, Mis uz pusku, oddsock, superwhy, Szigetwar, Vojo06, wolverined4