dazuko problem

4

dazuko problem

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Ja sam probao da instaliram tu novu verziju ClamAV na Debianu 4.0r3 i ostao bez Synaptic-a, u repozitoriju sve prazno. Nešto im nije kako treba sa tom verzijom. Sada ne mogu ni da ga deinstaliram, traži da se prvo reinstalira, a onda prijavi missing or corupted pacage, i tako sve u krug. Upravo se spremam da reinstaliram ceo sistem. Mučan i dugotrajan posao da se sve ponovo dovede u red, ali tako mi i treba kad sam radoznao. Nije sve što je novo i dobro.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1079 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 5 sakrivenih i 998 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, aleksandar11332, Asparagus, Avalon015, BB, Bodin86, bojankrstc, brufen, bufanje, Chainsaw, crazydkure, dejno, Dekanovic, dolinalima, dushan, ElGenius, esko_hz, france93, Frunze, goxin, hyla, Kaplar2, Koplje, Kriglord, Kurgan, lcc, Litostroton, LostInSpaceandTime, Makarid, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mean_machine, medaTT, metallac777, MIKI63, mino bosanac, Mitogna, mnn2, mocnijogurt, MrNo, Natuzzi, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, Nikola9223, OKT, operniki, Orc, Pantaaa, Petarvu, proka89, rajkoplje, raster12, rodoljub, sale76, sap, shaja1, ShtagodShtagod, Sone0883, stalja, stegonosa, styg, Tvrtko I, Valter071, Vanderx, vathra, Veber Zoltan, Vlada76, Voice1, Vozd0714, Vrač, wulfy, Zoca, zubri