[BG]Nokia 6300

[BG]Nokia 6300

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Napisano: 13 Nov 2009 15:27

Prodajem telefon iz naslova, od opreme poseduje slede:
- punjac
- slusalice
- futrola
- kompletna maska (kuciste u losijem stanju)
- memorijska od 128MB
- usb kabal

Telefon je u super stanju, ima par ogrebotinica, ali nista toliko primetno.
Telefon ne saljem, preuzimanje se moze izvrsiti iskljucivo u Beogradu.
Saljem slike na mail po potrebi.
Cena ovog telefona je 60E.

Kontakt:
- [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
- PM (ovde)
- 065 / 666 - 74 - 91 (pozeljno je da bude sms)

Dopuna: 18 Nov 2009 22:33

Prodato, moze lock.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
19 Nov 2009 01:43 Dusan Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 893 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 5 sakrivenih i 818 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alke12, arezina, BlekMen, Bombona, Bubimir, C-Gun, cole77, cuvarkuca, darionis, dd201176, Dovla, drgrozozo, drimer, Džekson, esx66, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HogarStrashni, ibssa, ihis, Jester, JOntra, Kalem, kapela, KizJ, kybonacci, lanishtefm, Lep1na, Linda, luka35, Marko Marković, MaschinenPistole, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, MIKI63, milanpb, MILO-VAN, monomah, nebidrag, nelezele, neutrino, Niki2024, nuke92, obsc, Parker, pein, Pero, Piani Jazzer, Plavi1, Pururin, redakzver, samo_citam, SamoGledam, saputnik plavetnila, Sarmat, Singidunumac, sspp, Tanjagre, Ulzana, umpah-pah, Vanderx, Vatreni Zmaj, VJ, vrgudinac, x9