Potreban savet oko kupovine

2

Potreban savet oko kupovine

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2007
  • Poruke: 36
  • Gde živiš: Na Zemlji

??????
Sta ovo znaci????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@predator

To, care, znaci da covek nece Sony Ericsson nego samo Nokiu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 784 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 774 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bojan85, cikadeda, djordjemiklusev, Ivan Gajic, mile.ilic75, Mzee, royst33, Saša31LPB, Shilok, vukajlo71